MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

На Вінниччині тепер будуть допомагати колишнім в’язням

13.06.2005   

Аби допомогти людям, які повернулися з місць позбавлення волі, знайти місце роботи, допомогти із оформленням потрібних документів та не дати їм повернутися до в’язниці, сьогодні при управлінні соціальних служб для молоді планується створити групу допомоги колишнім ув’язненим.

За словами начальника центру Світлани Сулімової, до робочої групи увійшли представники Вінницького департаменту по виконанню покарань, міської міліції та управління у справах неповнолітніх.

Перше, чим будуть займатися учасники нового об’єднання, — це створення у місті будинку-інтернату для неповнолітніх злочинців чи нічного притулку на 15-20 осіб. Для цього планується переобладнати трикімнатну квартиру. Крім цього, при центрі будуть працювати висококваліфіковані психологи та цілодобовий телефон довіри. Зараз для реалізації такого проекту серед громадських організацій шукають спонсорів на його фінансування.

(33 канал, м. Вінниця, №12, 16 березня 2005 р.)

 Поділитися