MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Журналісти відстоюватимуть свободу преси

06.07.2005   

У середу в Чернігові відбулося засідання „круглого столу”, на якому журналісти області обговорили стан свободи слова в умовах нових політичних реалій в Україні. Організували захід Асоціація регіональних засобів масової інформації, до якої входить і „Наше слово”, та громадська організація ЦСД „Доброчин”. Участь у засіданні взяв представник посольства США в Україні Імре Ліппінг.

Першочергово мова йшла про зміни в сфері мас-медіа після помаранчевої революції, про сьогоднішні взаємовідносини між новою владою і журналістами, про майбутнє державних і комунальних засобів масової інформації. Учасники „круглого столу” констатували, що попри задекларовані владою нові принципи стосунків з пресою, до цього часу у багатьох випадках застосовуються старі методи. Трапляються спроби тиску на керівників засобів масової інформації, не відпрацьована схема відносин між владою і журналістами.

Під час засідання прозвучали конкретні пропозиції щодо вирішення існуючих проблем. Обговорювалися спірні моменти майбутнього роздержавлення засобів масової інформації та можливі шляхи подолання небезпек.

За підсумками засідання „круглого столу” прийнята спільна заява, у якій журналісти виклали своє бачення ситуації зі свободою преси в області та узагальнили пропозиції щодо її вирішення.

(“Наше слово”, м. Мена, Чернігівська обл., 9 квітня 2005 р.)

 Поділитися