MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

„Наше слово” – за громадську журналістику

06.07.2005   

20-22 червня Харківська асоціація „Журналістська ініціатива” спільно з Європейським центром журналістики (Нідерланди) оголосили про створення Інституту регіональної преси та інформації (ІРПІ). І оскільки ми, нашословці, вже стали друзями „Журналістської ініціативи”, відвідавши ряд семінарів, тренінгів, саме наше видання одним із перших в області налагоджує співробітництво з ІРПІ. А Асоціація регіональних ЗМІ, у якій лідером теж є „Наше слово”, має всі шанси стати офіційним партнером новоствореного інституту в Чернігівській області. Серед засновників ІРПІ: незалежний консультант, ад’юнкт-професор Лейденського університету Фред Гийбельс з Голландії та його співвітчизник, експерт у сфері PR, масової комунікації Девід Ван дер Хоувен, керівник програм Європейського центру журналістики бельгійка Беттіна Петерс, редактор відділу новин громадського радіо KQED, відомий в Америці репортер із Сан-Франціско Рауль Рамірез, голова Львівської громадської організації „Політика і право” Тарас Бойкович, голова Харківської асоціації „Журналістська ініціатива” Ангеліна Солдатенко, генеральний директор інформаційно-консультативного агентства „Імідж-Рост” Олексій Солдатенко.

На „круглому столі”, де зібралися представники ЗМІ та громадських організацій з багатьох регіонів України, точилися дискусії щодо впровадження в нашій країні стандартів громадської журналістики. Ведучий спеціаліст зі зв’язків з громадськістю ОБСЄ в Сараєво Джош ЛаПорт підкреслив, що саме створення ІРПІ допоможе навчати журналістів та спеціалістів у сфері медіа, сприятиме розвитку незалежних ЗМІ. Можливо, тоді наші засоби масової інформації стануть дійсно вільними, відкритими, креативними та об’єктивними. Ми – за це!

(“Наше слово”, м. Мена, Чернігівська обл., 25 червня 2005 р.)

 Поділитися