MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Чернігові створено місцеву коаліцію «Чернігівський громадський моніторинговий комітет з прав людини»

07.08.2005   
В статті висвітлені напрямки роботи цієї місцевої коаліції.

У рамках Всеукраїнського проекту «Права людини – 2005», з ініціативи громадських організацій «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини», «М’АРТ» та «Правочин», створено місцеву коаліцію «Чернігівський громадський моніторинговий комітет з прав людини».

Чернігівський громадський моніторинговий комітет з прав людини спрямовує свою роботу на:

- дослідження стану дотримання прав людини в регіоні;

- правову допомогу населенню;

- правову просвіту.

Робота Моніторингового комітету відбуватиметься шляхом:

- застосування доступних технік і методів досліджень, збору інформації, що використовуються під час проведення моніторингу прав людини;

 - постійної роботи громадських приймалень (безкоштовне надання юридичної допомоги громадянам);

- систематичного оприлюднення інформації стосовно стану з дотриманням прав людини в регіоні;

- розробки рекомендацій для органів влади, щодо шляхів поліпшення ситуації з дотриманням прав людини;

- проведення просвітницьких, інформаційних та громадянських акцій спрямованих на покращення рівня правової культури громадян та подолання проблем, пов’язаних з порушенням прав людини в регіоні.

У січні 2006 року, Моніторинговим комітетом буде складено доповідь за результатами роботи. Доповідь увійде до національної Доповіді правозахисних організацій «Права людини в Україні – 2005», яку готують щонайменш 22 українські громадські організації. «Складання такої доповіді є традиційним засобом доведення до відома громадськості – як національної, так і міжнародної – інформації про порушення прав людини та основних свобод з метою поліпшення ситуації», – наголошують координатори Всеукраїнського проекту «Права людини – 2005».

Очікується, що діяльність Чернігівського громадського моніторингового комітету з прав людини стане систематичною й об’єднає зусилля громадськості регіону.

Коаліція відкрита для громадських організацій та усіх, хто бажає сприяти поліпшенню стану дотримання прав людини та основних свобод в Чернігівському регіоні та в Україні!

Коаліція звертається до громадськості з проханням інформувати про відомі випадки порушення прав людини та основних свобод.

За додатковою інформацією та з повідомленнями звертайтеся до громадських приймалень:

 – вул. Горького, 57 / 1; тел./факс: 165-381;

e-mail: [email protected]
Контактна особа: Наталія Романова

- Проспект Миру, 21-а, кімната 15; тел./факс: 7-41-10;

e-mail: [email protected]

 Поділитися