MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Розпочав роботу Інтернет-сайт «Права біженців та мігрантів в Україні»

31.08.2005   

Шановні колеги!

Декілька громадських організацій в Україні, які досліджують стан релігійної свободи, планують провести конференцію-семінар для юристів, які займаються релігійними справами, зокрема в судах. РІСУ у рамках проекту «Моніторинг релігійної свободи в Україні» братиме участь як співорганізатор цього семінару.

Якщо ви або хтось з ваших знайомих займається або цікавиться цією тематикою – уклінно прошу дати нам знати. Зараз формується список учасників. Захід, якщо нічого не зміниться, планується на жовтень-листопад і відбуватиметься в Харкові. Як буду мати детальнішу інформацію – обов’язково ще раз повідомлю.

Також нагадую, що наш проект триває і ми чекаємо на ваші інформації.

Якщо комусь потрібна якась інформація по Львову та області – не обіцяю, але спробую отримати.

Успіхів!
Тарас Антошевський
Www.risu.org.ua/freedom

   

Шановні добродії!

Розпочав роботу Інтернет-сайт «Права біженців та мігрантів в Україні»: http://migration.org.ua). Цей Інтернет-ресурс функціонує в рамках проекту «Сприяння дотриманню прав людини та основних свобод біженців та мігрантів, протидія нелегальній міграції в Україні», який реалізується Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за підтримки Європейської Комісії в рамках програми Європейської Ініціативи за демократію та права людини. Для отримання додаткової інформації можна звернутися за наступними координатами:

вул. Горького 57/1,
м. Чернігів,  14000
тел./факс 8-0462-165-381
E-mail: [email protected]  
З повагою,
керівник проекту
Тухан Едієв

 Поділитися