MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

На ефір Порошенка не пустили журналіста Володимира Бойка

21.09.2005   

Серед журналістів, запрошених для участі у вчорашній програмі “Іду на Ви” на телеканалі “1+1”, яку ведуть В’ячеслав Піховшек та Ольга Герасим’юк, цього разу не виявилося кореспондента Радіо “Свобода” та позаштатного автора “Оглядача” та Інтернет-РЕПОРТЕРА Володимира Бойка. Як відомо, Бойко — автор ряду викривальних статей про Петра Порошенка, а саме Петро Олексійович очікувався в ефірі.

З моменту заснування передачі він брав участь майже в усіх програмах. Зокрема, на передачу за участю Луценка його шукали навіть у Криму, де він відпочивав.

Бойко вирішив не коментувати ситуацію із його незапрошенням на ефір за участю Порошенка. Хоча “До кого до кого, а до Порошенка у мене купа запитань”, — цитує Бойка Оглядач.

(zmina.kiev.ua, 20.09.05)

 Поділитися