MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Фундаментальна проблема цивілізації в документах і джерелах

23.09.2005   

У час, коли в інформаційному просторі, попри перемогу Помаранчевої революції, продовжують домінувати засоби масової інформації латентних структур, прикметним є вихід історичної пам’ятки "Сіонські протоколи: джерела і документи"*, запальні дискусії навколо чого і навіть жорстока боротьба з летальним кінцем не вщухають уже століття. У незалежній Україні це лише друга спроба донести до читача зміст "Сіонських протоколів" (або "Протоколів сіонських мудреців", як звичайно їх називають) — першу публікацію у Львові здійснив Богдан Вовк 2003 року. Що ж має бути особливо цікавим для українського читача в цій книзі?

Найперше, звичайно, це — сам зміст "Сіонських протоколів", які засвідчують прямий зв’язок цієї витончено-єзуїтської програми поневолення всього світу лише однією з тисяч ментальностей на планеті з Талмудом. Адже у книзі яскраво виокремлюється талмудистська домінанта з моменту виникнення расової доктрини іудаїзму до створення сучасних масонських і сіоністських організацій. Ця ідеологія за тисячоліття свого існування спричинила немало трагічних подій в житті людства, протиставивши одну ментальність всьому світовому співтовариству, ще й оголосивши лише одну націю "обраним народом"...

Водночас, не лише дослідники порушеного питання, а й широкий загал читачів дізнаються з видання, що вже сам факт дослідження появи й аналіз змісту "Сіонських протоколів" є ... небезпечний для життя! І не лише для тих, хто їх читає, а й членів їхніх сімей, друзів і близьких. Приміром, коли більшовики прийшли до влади, то ще 1918 року видали спеціальний декрет Раднаркому, згідно з яким за зберігання й розповсюдження "Протоколів..." передбачалася смертна кара без суду й слідства.

Загалом же, радянська влада в особі Бланка-Лєніна, Троцького-Бронштейна та інших Свердлових та Апфельбаумів була не просто прихильна до ідеології, яку сповідували "Сіонські протоколи". У книзі представлені документи, котрі свідчать, що більшовицькі комісари в своїй діяльності керувалися цією людиноненависницькою теорією й практикою. У грудні 1919 р. під час боїв на естонському кордоні загинув комісар 11-го стрілецького полку Червоної армії Зундер. У його речах знайшли документ єврейською мовою з грифом "таємно".

Після перекладу стало відомо, що це — інструкція "Представникам відділів міжнародного єврейського союзу", направлена Центральним комітетом Петроградського відділу міжнародного єврейського союзу. Вона починалася словами: "Сини Ізраїлю! Наша остаточна перемога близько. Ми стоїмо напередодні світового панування. Те, про що ми могли тільки мріяти, тепер перетворюється на дійсність... Бронштейн, Апфельбаум, Розенфельд, Штернберг... усі вони, як і багато інших, є вірними синами Ізраїлю...У містах, у комісаріатах, у продовольчих комісіях, у домових комітетах — всюди тепер представники нашого народу відіграють головну роль...Сини Ізраїлю! ...Проповідуйте голосно національну політику нашого народу! Бийтеся за наші вічні ідеали!"

Того ж 1919 року вже під час боїв в Україні білогвардійці захопили копію доповіді "товариша Раппопорта" (Додаток 9), з якої дізнаємося, що "мета євреїв при всій їхній приналежності до більшовиків залишається, поза сумнівом, насамперед єврейською метою, а вся революційна маса розглядається євреями як жалюгідне бидло, призначення якого служити насамперед і понад усе незрозумілим для нього єврейським завданням". Стверджується, що "головним завданням... було втягнути Україну (з Кримом, Півднем і Заходом Білорусії, Бесарабією і західною частиною Донецького басейну) в орбіту нашого економічного будівництва... за наші ідеали... З окремих галузей господарства української території ми звернули увагу насамперед на цукрову промисловість... Руйнування підприємств наших супротивників виконують наші промисловці шляхом входження як торгових товаришів у християнські кооперативні підприємства...Зломити опозицію християнської буржуазії було більш ніж легко шляхом націоналізації, реквізицій, виселень та інших засобів...Адже зрадництво і жадібність самих же християн полегшили справу націоналізації фабрик Бульйона, Полака, Полещука та ін. Виготовлення деяких сортів чайної ковбаси з кінської падалі було, щоправда, причиною в кількох випадках захворювання на сап... але загалом прибуток... не залишає бажати нічого кращого". Товариш Раппопорт торкається й питань національно-ідеологічної сфери: "Останнім часом у середовищі українських націоналістів ми зробили кілька розколів, чим остаточно дезорганізували і послабили впертого і непокірливого супротивника... При відомій солідарності українці могли б мати колосальний вплив не тільки на селян, а й на робітників, особливо ж тепер, але нами вжито всіх заходів, щоб не допустити інтегрування безумовно ворожих самост. українських національних сил... Нарешті, українська інтелігенція нами суттєво тероризована за допомогою російських націоналістів, щоб не заважати нам при неухильному проведенні наших економічних планів..."

Загалом же, особливо цікаво читати ще один документ у книзі — "Катехізис єврея в СРСР" (Додаток 10). Не коментуємо, а наводимо лише цитати цієї настільної книги: "Євреї! Любіть один одного, допомагайте один одному, навіть якщо ненавидите один одного!.. Формуйте свої національні кадри. Кадри — це святая святих. Кадри вирішують усе. Кадри сьогодні — це наше завтра... Не беріть приклад з росіян і арабів, що живуть споглядально, сподіваючись на везіння. Не чекайте милості від природи — взяти її наше завдання. Створюйте свої колективи і цими колективами виштовхуйте неєвреїв. Пам’ятайте: усі високооплачувані впливові прибуткові посади — усе це наш національний доход... Неважливо, що говорите ви, — важливо, як ви говорите. Ваша самовпевненість буде сприйнята як переконаність, амбіція — як величність розуму, манера повчати і поправляти — як перевага. Крутіть їм мізки, напружуйте нерви! Придушуйте волю тих, хто вам заперечує. Компрометуйте.., нацьковуйте самолюбство юрби на скептиків...Звинувачуйте в антисемітизмі тих, хто намагається викривати вас. Клейте їм ярлик антисемітів... Інформуйте один одного про усе, що може нам зашкодити або буде корисним. Інформація — це святая святих! Гроші, кадри й інформація — три кити, на яких грунтується наше благополуччя!.. Тримайте у своїх руках засоби масової пропаганди й інформації: пресу, радіо, телебачення, кіно...Не поступайтеся ні в чому.., навіть у дріб’язках: чи то місце у громадському транспорті або черга в магазині...Нехай гої забезпечують чорнову, матеріально-технічну базу нашої творчості...Нехай вони будуть не вище вахтера і прибиральниці... Якщо є вакансія — беріть єврея. Якщо не можете зробити цього, ліквідуйте посаду... Принижуйте їх, ігноруйте їх, кривдьте несправедливістю заохочень і покарань, а коли вони протистують, звинувачуйте їх у непокорі, у порушенні субординації, незгладливості і сварливості... Провокуйте їх на виступ проти державної влади, а потім знищуйте за допомогою державної влади".

Однак, годі переповідати ці, не побоїмося сказати, унікальні свідчення самої суті ідеології фашизму, що зародився, як бачимо, не в ХХ столітті на Аппенінах, а на кілька тисячоліть раніше в умовах мертвомор’я. Напевне, варто наголосити на тому, що подібні документи слід не просто знати, а вивчати, щоби бути у всеозброєнні перед лицем цинічного людиноненависництва й брутального нахабства, що так притаманне цій популяції в досягненні своєї мети. Пізнання логіки думок і дій ворога — вже половина перемоги.

*Сіонські протоколи: джерела і документи: Іст. пам’ятка. — К.: МАУП, 2005. -

(Б-ка журн. "Персонал").

("Молодь України" 2005.07.12)

 Поділитися