MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

“Свободу” забороняють і в “новій” країні

18.10.2005   

Після того як головний редактор газети “Свобода” Олег Ляшко 7 жовтня на прес-конференції в інформагентстві УНІАН оприлюднив докази корумпованості дружини Президента Ющенка Катерини Чумаченко, друкарня, з якою редакція співробітничала без жодних проблем майже рік, пославшись на “відсутність технічних можливостей”, відмовилася друкувати цей номер видання, тож його нам довелося виготовляти у “фронтових” умовах.

За часів Кучми з цієї ж причини з нами відмовилися мати справу понад 20 друкарень, однак ми знаходили можливості доносити до читачів слово правди й перемогли. Тож Ющенку варто все добре зважити, перш ніж остаточно ставати на ту ж слизьку стежку боротьби зі свободою слова. Бо, як і попередника, заведе вона Президента в прірву.

(“Свобода”, 09-10-2005)

 Поділитися