MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Біг на місціВажкий захист іноземних захисників УкраїниГПУ закон не писанийФікрат Гусейнов – довгий шлях додому. Екстрадиція жертв політичних переслідувань до країн походження (ПРЕС-РЕЛІЗ)«Екстрадиція жертв політичних переслідувань до країн походження: українські реалії» (ПРЕС-АНОНС)Чи опиниться знову назва «Україна» поруч зі словами «незаконна екстрадиція» у заголовках новин?Незаконна екстрадиція чотирьох росіянВідкритий лист до Генерального прокурора УкраїниМіністерство юстиції вважає, що узбеків депортували незаконноПравозахисники вимагають вибачень від Ющенка за депортацію узбеківАкція на захист шукачів притулкуЗрадаМіжнародна Амністія звернулася з листом до президента ЮщенкаСБУ взяла на себе відповідальність за депортацію біженцівУзбеки просять захистуСБУ відправило узбеків додому

Рибачук зізнався, що узбеків вислали з порушеннями на прохання Каримова

15.03.2006    джерело: www.pravda.com.ua
Глава секретаріату президента Олег Рибачук визнав, що висилка 10 узбецьких громадян з території України 14 лютого була проведена з порушенням процедури, алеі на його думку, сама екстрадиція узбецьких громадян є правильною.

Глава секретаріату президента Олег Рибачук визнав, що висилка 10 узбецьких громадян з території України 14 лютого була проведена з порушенням процедури, їм не дали 7 днів, щоб заперечити рішення суду про депортацію.

У той же час, в інтерв’ю газеті Сьогодні, опублікованому в середу, він назвав правильною саму екстрадицію узбецьких громадян.

«Вони належали до радикального ісламського угруповання, назву якого я не можу, на жаль виговорити,» — сказав Рибачук, пославшись на інформацію, отриману від глави СБУ Ігоря Дріжчаного.

Він також сказав, що бачив «так звану кредитну історію» цих узбеків, і їх було за що вислати. Також Рибачук прямо підтвердив, що екстрадиція узбецьких громадян була проведена за замовленням уряду Ісламу Каримова.

На питання, хто ж все-таки порушив закон, Рибачук сказав, що справа можлива в тому, що начальник Кримського СБУ, генерал-майор Віктор Кожелянко не встиг освоїтися у своїй посаді і ухвалив поспішне рішення.

Раніше Кожелянко керував спецпідрозділом СБУ по боротьбі з тероризмом, а офіційно він став на посаду 7 лютого, коли його представив глава СБУ Ігор Дріжчаний.

В інтерв’ю Рибачук також поскаржився, що в історії з депортацією узбецьких громадян Україна просто програла інформаційну війну, і невдоволення Держдепа США було несправедливим.

15.03.2006

 Поділитися