MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Українців закликають проривати інформаційну блокаду Білорусі‘7 днів, щоб залишити країну’: білоруському подружжю добровольців вдалося подати документи до ДМС після розголосу Нобелівську премію миру отримали український “Центр громадянських свобод”, білоруський правозахисник та російський “Меморіал”Російських та білоруських чиновників не бажають бачити на річниці визволення концтаборів Бухенвальд і Міттельбау-ДораБілоруська карта ПутінаБілорусь – друга в Європі за кількістю в’язнів на 100 тисяч населенняБілорусь: Радіо Свобода визнана «екстремістським формуванням»Волонтери: червона зона не вводиться у Харківській області через вибориБілорусь: Колесникову та Знака засудили до 11 та 10 років колоніїБілорусь: Колесниковій та Знаку загрожує 12 років позбавлення воліБілорусь: Верховний суд ліквідував Білоруську асоціацію журналістівБілорусь: ПЦ «Весна» безоплатно допоможе жертвам тортур у рамках універсальної юрисдикціїБілорусь: Слідчий комітет не знайшов порушень у діях силовиківБілорусь: Незалежний телеканал «Белсат» визнано екстремістськимБілорусь: «Ми не припинимо своєї правозахисної діяльності». Заява ПЦ «Весна»Білорусь: Протасевича й Сапегу перевели під домашній арештБілоруські журналістки – лауреатки міжнародної премії за відвагу в журналістиціБілоруського активіста намагаються видворити з України без рішення судуБілорусь: Спроба суботнього протесту припинена силовикамиБілорусь: Заарештовано журналіста, який оприлюднив розслідування про «ексберкутівців» у силових структурах РБ

Беларусь: Встретим победу вместе!

18.03.2006    джерело: www.charter97.org
"Это власть выведет людей на улицу, если попытается украсть наши голоса. Это будет мирный протест за свободу, правду и справедливость"

17/03/2006   «19 марта мы будем вместе с народом», -- заявили сегодня два кандидата в президенты Беларуси, лидер демократических сил Александр Милинкевич и бывший ректор Белгосуниверситета Александр Козулин на первой совместной встрече с избирателями Минска. Кандидаты в президенты заявили, что выйдут 19 марта в 20.00 на Октябрьскую площадь Минска, чтобы подвести реальные итоги президентских выборов. Вместе с кандидатами на площадь придут их семьи.

«Время Лукашенко ушло, мы не хотим насилия, мы хотим, чтобы наш голос был услышан. Белорусы -- мирные люди, и мы можем мирным путем завоевать свободу», -- заявил Александр Козулин.

Кандидат призвал людей не вступать в конфликт с правоохранительными органами, не провоцировать их, придти с цветами и улыбками, взять с собой конфеты и раздать их сотрудникам милиции. Александр Козулин заявил, что придет на Октябрьскую площадь с женой, детьми и внуком.

А.Козулин заявил, что "вместе с Александром Милинкевичем мы наберем не менее 60% голосов избирателей".

«Народ устал от страха, который порождает нынешняя власть. 19 марта я буду с народом. Это не мы ведем народ на улицу. Это власть выведет людей на улицу, если попытается украсть наши голоса. Это будет мирный протест за свободу, правду и справедливость», -- заявил Александр Милинкевич.

www.charter97.org

 Поділитися