MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

‘7 днів, щоб залишити країну’: білоруському подружжю добровольців вдалося подати документи до ДМС після розголосу Нобелівську премію миру отримали український “Центр громадянських свобод”, білоруський правозахисник та російський “Меморіал”Російських та білоруських чиновників не бажають бачити на річниці визволення концтаборів Бухенвальд і Міттельбау-ДораБілоруська карта ПутінаБілорусь – друга в Європі за кількістю в’язнів на 100 тисяч населенняБілорусь: Радіо Свобода визнана «екстремістським формуванням»Волонтери: червона зона не вводиться у Харківській області через вибориБілорусь: Колесникову та Знака засудили до 11 та 10 років колоніїБілорусь: Колесниковій та Знаку загрожує 12 років позбавлення воліБілорусь: Верховний суд ліквідував Білоруську асоціацію журналістівБілорусь: ПЦ «Весна» безоплатно допоможе жертвам тортур у рамках універсальної юрисдикціїБілорусь: Слідчий комітет не знайшов порушень у діях силовиківБілорусь: Незалежний телеканал «Белсат» визнано екстремістськимБілорусь: «Ми не припинимо своєї правозахисної діяльності». Заява ПЦ «Весна»Білорусь: Протасевича й Сапегу перевели під домашній арештБілоруські журналістки – лауреатки міжнародної премії за відвагу в журналістиціБілоруського активіста намагаються видворити з України без рішення судуБілорусь: Спроба суботнього протесту припинена силовикамиБілорусь: Заарештовано журналіста, який оприлюднив розслідування про «ексберкутівців» у силових структурах РББілорусь: Слідчий комітет порушив справу проти ПЦ «Весна»

На Жовтневому майдані у Мінську знову протестуючі

21.03.2006    джерело: www.maidan.org.ua, www.dw-world.de

Акция протеста в Минске

В понедельник вечером на Октябрьской площади в Минске вновь состоялся многотысячный митинг, на котором перед собравшимися выступили Милинкевич и Козулин. Александр Милинкевич пообещал собравшимся в понедельник на Октябрьской площади Минска сторонникам, что "наш протест будет сильным и долгим". "Мы не признаем эти результаты выборов. Это конституционный переворот! Это захват власти Лукашенко и его кликой. Мы – за власть закона! Мы не сдадимся никогда! Мы требуем справедливых и честных выборов! Мы за свободу, правду и справедливостью". Александр Козулин зачитал участникам митинга оппозиции "Декларацию от имени белорусского народа". В декларации содержится требование провести новые выборы президента страны 16 июля 2006 года, сформировать избирательные комиссии с участием оппозиции и освободить находящихся в местах лишения свободы политических деятелей.

Владимир Дорохов, немецкая волна

20/03/2006  00:30 На площі залишилися на ніч 1500 чоловік.

00:15 З синами Мілінкевича все нормально. Їх дійсно перевіряла міліція, але вони на волі і йдуть на майдан.

23:45 Двох синів Мілінкевича, Витовта і Александра, не можуть знайти. Їм машина паркована на площі. Вони мали привезти до протестуючих продукти.

23:13 На жовтневій площі уже 15 наметів. Активісти просять допомагати мешканцям наметового містечка теплими речима та напоями.

23:09 Мілінкевич провів переговори з міліцією, вона дозволила залишатись на ніч. Народ скандує "Міліція з народом" і розставляє намети.

Білоруська молодь на площі повна надії. Скандують "Мілінкевич", "Живе беларусь", знайомляться, співають, п’ють чай з термосів.

З регіонів, зокрема з Вітебська, плануються завтра автобуси з активістами.

22:48 На площі Жовтневій з’являється наметове містечко - наметів уже вісім. Білоруси мають намір стояти усю ніч. Продаж гарячих напоїв у навколишніх магазинах чомусь припинився. Мінчани несуть термоси, теплі речі. Людей на площі не меншає. Мілінкевич особисто пройшов до наметів і підтримав учасників наметового містечка.

В столиці Білорусі близько п’яти градусів морозу, снігу немає.

Хороші новини: Лукашенка привітав Путін. Майдан-Інформ знає, що це дуже погана ознака для білоруського диктатора.

www.maidan.org.ua

 Поділитися