MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Лежати на ліжку можна не більше двох годин на деньОптимізуйте свій робочий день через запитання до себе23 серпня — Загальноєвропейський День пам’яті жертв усіх тоталітарних та авторитарних режимівДень пам’яті жертв Великого терору у Сандармосі 2023Блакитний стяг із золотою тамгою: сьогодні — День кримськотатарського прапораДень захисту дітей під бомбами і зачинені укриття — підсумки тижня‘Вибухало добряче: танки стріляли кожен божий день’ Рік війни, резолюція Генасамблеї ООН, День спротиву окупації Криму — підсумки тижняЗамісна та антиретровірусна терапія в окупації та під обстрілами — сьогодні всесвітній день боротьби зі СНІДомДень пам’яті втрачених видів: через війну потерпають рідкісні тварини, що мешкають у степовій зоніВсесвітній день дитини як іспит на дорослістьКупки цегли, змішані із шифером. Як ми тиждень документували у Сумській та Харківській областіТиждень у неволі: у Куп’янську окупанти утримували в неволі п’ятьох підлітків«Вдень і вночі вони обстрілювали нас із мінометів, гармат, танків і БТР» — реабілітолог із Бучі20 липня – головне за день19 липня – головне за день18 липня – головне за день15 липня – головне за день14 липня – головне за день13 липня – головне за день

Беларусь: Накануне Дня солидарности 16 апреля

15.04.2006    джерело: www.charter97.org
"Я искренне верю, что 16 апреля в Дне солидарности примут участие еще больше людей, что мы будем солидарны с теми, кто сегодня остается в тюрьмах", -- заявил Александр Милинкевич.

Александр Милинкевич: «Я искренне верю, что 16 апреля мы будем солидарны»
18:12, 14/04/2006
«После 19 марта солидарность имеет для нас огромное значение. Все, кто стоял на площади, защищал палаточный городок, чувствовали солидарность, плечо друг друга. И сегодняшнее освобождение Михаила Маринича --- это результат нашей солидарности. Власть не уверена в себе, и эта неуверенность усиливается. Я искренне верю, что 16 апреля в Дне солидарности примут участие еще больше людей, что мы будем солидарны с теми, кто сегодня остается в тюрьмах», -- заявил пресс-центру Хартии㥩 лидер белорусских демократических сил Александр Милинкевич накануне Дня солидарности 16 апреля.
«Я рассчитываю и на международную солидарность с Беларусью. Никогда еще к нашей стране не было такого внимания со стороны международного демократического сообщества, никогда так много не говорили о Беларуси. И это наша заслуга, заслуга тех, кто работал в избирательной кампании, кто вышел на площадь, кто был солидарен с друг с другом», -- добавил лидер оппозиции.

www.charter97.org

 Поділитися