MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Свободу Олегу Орлову!Свободу Олегу Орлову! Політика надання грошової або гуманітарної допомоги жертвам воєнних злочинів Відсутність правового поля і міжнародного контролю — що відбувається в російському полоні з українськими цивільними?Правила обробки і захисту персональних даних у базах даних, володільцем якої є громадська організація «Харківська правозахисна група»Декларація етичних засад Харківської правозахисної групиРосія має надати докази того, що український журналіст живий, — ‘Репортери без кордонів’ шукають Дмитра Хилюка‘Я ні про що не жалкую і ні в чому не каюсь’ — в РФ правозахисника засудили до двох з половиною років колоніїУряд запровадить тимчасове посвідчення громадянина України Катування священників, знищення храмівОбіцяв повернути з полону та розшукати зниклих безвісти оборонцівПропутінські заклики та війна проти українського збіжжяСім місяців під землею та півстоліття на повернення викрадених дітей — підсумки тижня Чем занимается и кому нужен военный капеллан? Понад 113 тисяч воєнних злочинів від початку повномасштабного вторгнення РФ‘Почти вся моя семья погибла’Два роки повномасштабної російсько-української війни: Харківська областьКомпенсації за пошкоджені ворогом автівки — до ВР подали законопроєктСтроковиків демобілізують — депутати ухвалили законЯк звільняти цивільних заручників? Анонс круглого столу

Активисту белорусской организации «Молодой Фронт» Артуру Финькевичу грозит срок от7 до 12 лет лишения свободы

26.04.2006   

Это наиболее сложный случай из всех уголовных дел возбужденных по политическим мотивам. Артур был задержан 30 января за то, что писал лозунг «Хотим нового» на одном из зданий в Минске. Первоначально его обвинили в злостном хулиганстве и с января он содержится в СИЗО г. Минска. Но недавно ему дополнительно инкриминировали ч. 3 ст. 218 УК (уничтожение либо порча имущества в особо крупном размере). Дело в том, что коммунальные службы посчитали ущерб который он якобы нанес городу в размере 17000 долларов.

Теперь ему угрожает от 7 до 12 лет лишения свободы. И это за политические граффити! Такого у нас еще не было.

Вся ситуация осложняется тем, что по данной статье нет условного наказания и даже добровольное погашение ущерба не освобождает от уголовной ответственности.

Сейчас мы начали кампанию по привлечению внимания к делу Артура. На этой неделе будем встречаться с послами стран Евросоюза и просить повлиять через их правительства на правительство Беларуси. Дополнительная информация по делу есть на сайте www.spring96.org.

Мы были бы очень признательны Вам за возможную помощь (гражданскую и информационную компанию). Времени, к сожалению, мало, дело передано в суд, который начнется в мае месяце.

Пожалуйста, перешлите это письмо максимально возможному количеству Ваших респондентов.
 Поділитися