MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Довгий шлях додому: РФ має повернути Богдана Єрмохіна‘Поки зло не буде назване злом, шляху до примирення я не бачу’Від острова Джарилгач до Баренцового моря: як Росія знищує все живе на своєму шляху Три шляхи до сенсу життя в кризових ситуаціяхБілоруська карта ПутінаОнлайн-презентація «Гідність людини і шлях Льва Копєлєва»Круглий стіл «Невирішене питання десятиріччя: відсутність в Україні процедури виправлення судових помилок. Шляхи розв’язання проблеми» (АНОНС)Шлях в один кінецьПублічно-правовий конфлікт в Україні між народом та владою, шляхи його розв’язання та наслідки консерваціїФормування підходів Європейського суду з прав людини до порушення права власності шляхом скасування остаточних судових рішень та сучасний стан проблеми в Українській судовій системіГальмівний шлях чи прискорення? Дещо про програми кандидатів у президентиУкраїнців судитимуть за отримання громадянства ЄС шахрайським шляхомУ Харкові навчалися долати бар’єри на шляху рівноправного партнерства чоловіків і жінокФікрат Гусейнов – довгий шлях додому. Екстрадиція жертв політичних переслідувань до країн походження (ПРЕС-РЕЛІЗ)Довгий шлях додому (Червонопартизанська виправна колонія № 68)Нелегкий шлях колишньої міліціянтки до поліції (частина 2)Важкий шлях до поліції колишньої міліціянткиЗаплямувати правду, або дещо про кривавий шлях російського вандалізмуВерсія Проекту Конституційної комісії II Розділу Конституції з пропозиціями Всеволода Речицького станом на 17 липня 2015 (оновлено)Легітимний шлях повернення дії Конституції України в редакції 2004 року

3 громадян України затримали під час акції "Чорнобильський шлях" у Мінську

27.04.2006    джерело: www.5tv.com

Трьох громадян України - членів Студентського братства - затримали під час акції "Чорнобильський шлях" у Мінську. У цій щорічній демонстрації білоруської опозиції взяли участь кілька тисяч людей. Лідер опозиції Аляксандр Мілінкєвіч під час акції повідомив про створення нового громадського руху "За свободу".

"Живє, Бєларусь!" - під такими гаслами на вулиці Мінська вийшло кілька тисяч людей. Метою акції "Чорнобильський шлях" було не тільки вшанувати пам’ять жертв чорнобильської катастрофи, а й ще раз зібрати якомога більше прибічників опозиції. Адже у країні заборонені будь-які мітинги. Під пильною увагою міліціонерів, активісти вирушили від будинку Академії наук до центральної площі столиці. Однак, правоохоронці завадили опозиціонерам потрапити на площу, хоча активісти і переконували, що акція буде мирною.

Аляксандр Мілєнкєвіч, лідер опозиції:
- Крайне важно сегодня проводить акции максимально мирным способом, поптому что, если мы боремся со страхом в стране, то очень важно, тобы те люди, которые колеблются, чтобы они знали - эти акции протесту заканчиваются мирно и мирно начинаются. Для нас это очень важно. Хотя я не икслючаю - власть часто делает провокации.

Під час мітингу білоруські правоохоронці затримали і трьох українців - членів Студентського братства, серед них - і одного неповнолітнього громадянина України. Керівництво цієї організації вже звернулося до українського консула із проханням сприяти визволенню затриманих активістів.

Тим часом Аляксандр Мілінкєвіч повідомив, що білоруська опозиція і надалі проводитиме акції протесту. Найближчу вже планують провести 1 травня.

Євгенія Пряникова, 5 канал

 Поділитися