MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Від острова Джарилгач до Баренцового моря: як Росія знищує все живе на своєму шляху Три шляхи до сенсу життя в кризових ситуаціяхОнлайн-презентація «Гідність людини і шлях Льва Копєлєва»Круглий стіл «Невирішене питання десятиріччя: відсутність в Україні процедури виправлення судових помилок. Шляхи розв’язання проблеми» (АНОНС)Шлях в один кінецьПублічно-правовий конфлікт в Україні між народом та владою, шляхи його розв’язання та наслідки консерваціїФормування підходів Європейського суду з прав людини до порушення права власності шляхом скасування остаточних судових рішень та сучасний стан проблеми в Українській судовій системіГальмівний шлях чи прискорення? Дещо про програми кандидатів у президентиУкраїнців судитимуть за отримання громадянства ЄС шахрайським шляхомУ Харкові навчалися долати бар’єри на шляху рівноправного партнерства чоловіків і жінокФікрат Гусейнов – довгий шлях додому. Екстрадиція жертв політичних переслідувань до країн походження (ПРЕС-РЕЛІЗ)Довгий шлях додому (Червонопартизанська виправна колонія № 68)Нелегкий шлях колишньої міліціянтки до поліції (частина 2)Важкий шлях до поліції колишньої міліціянткиЗаплямувати правду, або дещо про кривавий шлях російського вандалізмуЛегітимний шлях повернення дії Конституції України в редакції 2004 рокуУ Харкові обговорили шляхи реформування кримінальної юстиція щодо неповнолітніхЄдиний шлях – крок назустрічУ Сімферополі "невідомі" зірвали конференцію «Ісламська культура і цивілізація на шляху до розвитку»Там, де порушують права людини, адвокату шлях закритий!

Лидер белорусской оппозиции в тюрьме

27.04.2006    джерело: www.charter97.org
«Происходящее в Беларуси можно назвать только политической шизофренией. Сегодня абсолютно очевидно, что власть боится нас, и это непременно приведет в падению диктаторского режима», -- сказал Александр Милинкевич после вынесения приговора

14:40, 27/04/2006  Суд Советского района Минска приговорил лидера демократических сил Александра Милинкевича к 15 суткам ареста. Политика обвинили в нарушении ст. 167 ч.2 – организация несанкционированных мероприятий. Мирное шествие «Чернобыльский Шлях», прошедшее в Минске 26 апреля, и к тому же разрешенное городскими властями, было признано «несанкционированным мероприятием». Приговор Александру Милинкевичу вынес судья Юрий Горбатовский. Лидер демократических сил назвал действия властей «политической шизофренией» и заявил, что был готов к вынесению приговора об аресте. «Происходящее в Беларуси можно назвать только политической шизофренией. Сегодня абсолютно очевидно, что власть боится нас, и это непременно приведет в падению диктаторского режима», -- сказал Александр Милинкевич после вынесения приговора. Арест лидер демократических сил будет отбывать в спецприемнике-распределителе на Окрестина.

К такому же сроку наказания приговорены глава партии коммунистов Сергей Калякин, профсоюзный лидер Александр Бухвостов и  председатель Белорусского народного фронта Винцук Вячорка, - сообщает корреспондент "Радио Свобода".

 Поділитися