MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Росія: За пів кроку до повернення смертної кариООН: за три місяці росіяни стратили 32 українських військовополонених‘Я сказав росіянам на блокпосту, що їду на Азовсталь’ Жодної толерантності до путінського режиму! Звернення вчених світу‘Один брат погиб, второго едва спасли’, — история жительницы Загальцев Омбудсмани Турецької Республіки зустрілися з рідними бранців РФНацгвардійця РФ судитимуть за сексуальне насильство щодо викраденого чоловіка Похований курган: росіяни знищують унікальну пам’ятку в Маріуполі‘Один брат загинув, другого ледве врятували’, — історія мешканки Загальців‘Россияне убивали со звериной жестокостью’Війна з темрявою. Підсумки тижняРосія створила ‘всепроникну атмосферу страху’ на ТОТ‘Росіяни вбивали зі звірячою жорстокістю’ ‘Росія воює проти звичайного життя людей’, — Президент України‘Суди’ над полоненими: у ‘ДНР’ до тривалого ув’язнення засудили десятьох ‘азовців’Права осіб, що повернулися з російського полонуНавіщо?Зруйновані села Дібрівне та Курулька з повітряВже отримали дані щодо 170 постраждалих від воєнних злочинів Мілітариzовані: Росія посилює діяльність ‘Юнармії’ у Криму

Правозахисники вимагають вибачень від Ющенка за депортацію узбеків

28.04.2006    джерело: www.5tv.com.ua

28.04.2006    Права біженців та шукачів притулку відстоювали учасники організацій "Міжнародна амністія" та "Без кордонів". Акція пройшла у вигляді театрального перформенса - у ролях: Президент, голова СБУ, голова Комітету з питань національностей та міграції та правозахисник. Основні вимоги пікетувальників - вибачення Президента перед 11-ма узбеками, депортованими з України 14 лютого.

Світлана Морінцова, "Міжнародна амністія":
- Будемо домагатися поки не буде позитивних результатів, поки винні у екстрадиції незаконній не будуть покарані, поки Президент не вибачиться перед родичами жертв, і поки Україна не надасть гарантій того, що подібне тому, що сталося у ніч з 14 на 15 лютого не повторилося.

Учасники акції показали дуже гарну виставу і не помітили, як повз них пройшов Анатолій Матвієнко, якому, власне, вони і сподівались передати свої вимоги.

Анатолій Матвієнко, заступник голови Секретаріату Президента:
- Їм дано було право оскаржити це рішення в суді. Вони ним не скористалися. І тому я думаю, що претензії до демократії, яку сповідує Президент України, є не зовсім обгрунтованими, тому що людина мала можливість скористатись своїм правом.

 

 Поділитися