MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

‘У мою автівку випустили понад двадцять куль’Реферальна мережа. Процедури функціонування‘Хочется радоваться жизни в родном Херсоне’‘За один раз літак знищив 6 будинків…’Тортури, катівні, розстріли: ініціатива T4P презентувала два подання до МКСВибіркова жорстокість. Аналіз інформації, зібраної ініціативою T4P щодо умисних убивств, вчинених окупантами‘Катування вчинялися з такою жорстокістю, що призводили до смерті’, — Комісія з розслідування порушень в УкраїніМасовий голод на озброєнні РФ ‘Я одразу зрозуміла, що чоловіка вбили’‘Шахеди’, ‘онікси’, ‘калібри’ у вересневому небі України. Підсумки тижня‘Мені досі сняться страшні сни’, — керуючий справами Бучанської міськради Звіт за результатами моніторингового візиту до Івано-Франківської установи виконання покарань №12 Українська медсестра в окупації: рятувати і не загинутиРосіяни створили ‘федеральні комісаріати’ на окупованих територіях Херсонської та Запорізької областейРозстріли у Бучі та катівні на Харківщині: Нові подання до Міжнародного кримінального суду. Анонс‘Мене розстріляли з танкового кулемета’Російські хакери атакують правоохоронців, які збирають свідчення про воєнні злочини РФЛежати на ліжку можна не більше двох годин на день‘Біжіть вперед. Обернетеся — пристрелимо’ Дворівнева система тортур: катування українців у Харківській області під час окупації

Правозахисники вимагають вибачень від Ющенка за депортацію узбеків

28.04.2006    джерело: www.5tv.com.ua

28.04.2006    Права біженців та шукачів притулку відстоювали учасники організацій "Міжнародна амністія" та "Без кордонів". Акція пройшла у вигляді театрального перформенса - у ролях: Президент, голова СБУ, голова Комітету з питань національностей та міграції та правозахисник. Основні вимоги пікетувальників - вибачення Президента перед 11-ма узбеками, депортованими з України 14 лютого.

Світлана Морінцова, "Міжнародна амністія":
- Будемо домагатися поки не буде позитивних результатів, поки винні у екстрадиції незаконній не будуть покарані, поки Президент не вибачиться перед родичами жертв, і поки Україна не надасть гарантій того, що подібне тому, що сталося у ніч з 14 на 15 лютого не повторилося.

Учасники акції показали дуже гарну виставу і не помітили, як повз них пройшов Анатолій Матвієнко, якому, власне, вони і сподівались передати свої вимоги.

Анатолій Матвієнко, заступник голови Секретаріату Президента:
- Їм дано було право оскаржити це рішення в суді. Вони ним не скористалися. І тому я думаю, що претензії до демократії, яку сповідує Президент України, є не зовсім обгрунтованими, тому що людина мала можливість скористатись своїм правом.

 

 Поділитися