MENU

Подібні статті

«У тілі товариша було понад п"ятдесят куль»Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  15 червня 2022 року21 червня – головне за деньВиїжджайте через Крим! – Верещук закликала херсонців у будь-який спосіб залишити область«Ой у лузі червона калина» лунала в центрі Москви – дайджест російських протестівХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 червня 2022 року20 червня – головне за деньОдин табір та 51 дільниця – де в Україні тримають російських військовополонених? Стамбульську конвенцію ратифіковано. НарештіХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 червня 2022 року‘Мама хотіла прийняти отруту. А потім їй привезли лист, що ми живі’. Історія лікаря з Маріуполя, Частина 2Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 червня 2022 року«Ані домовлятися з росіянами, ані вірити їм не можна…» – мешканець МаріуполяХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 червня 2022 року17 червня – головне за деньУ Маріуполі є хворі з симптомами холери та дизентерії – Андрющенко«Вбили сусідського хлопця і кинули в погріб...» Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  10 червня 2022 року16 червня – головне за деньВидавав себе за бразильця – російський шпигун намагався отримати роботу у Міжнародному кримінальному суді

Правозахисники вимагають вибачень від Ющенка за депортацію узбеків

28.04.2006 | www.5tv.com.ua

28.04.2006    Права біженців та шукачів притулку відстоювали учасники організацій "Міжнародна амністія" та "Без кордонів". Акція пройшла у вигляді театрального перформенса - у ролях: Президент, голова СБУ, голова Комітету з питань національностей та міграції та правозахисник. Основні вимоги пікетувальників - вибачення Президента перед 11-ма узбеками, депортованими з України 14 лютого.

Світлана Морінцова, "Міжнародна амністія":
- Будемо домагатися поки не буде позитивних результатів, поки винні у екстрадиції незаконній не будуть покарані, поки Президент не вибачиться перед родичами жертв, і поки Україна не надасть гарантій того, що подібне тому, що сталося у ніч з 14 на 15 лютого не повторилося.

Учасники акції показали дуже гарну виставу і не помітили, як повз них пройшов Анатолій Матвієнко, якому, власне, вони і сподівались передати свої вимоги.

Анатолій Матвієнко, заступник голови Секретаріату Президента:
- Їм дано було право оскаржити це рішення в суді. Вони ним не скористалися. І тому я думаю, що претензії до демократії, яку сповідує Президент України, є не зовсім обгрунтованими, тому що людина мала можливість скористатись своїм правом.

 

 Поділитися