MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Пікети, підпали та інші форми ‘дискредитації армії’ — дайджест російських протестів‘В шоковом состоянии я чуть не отдал своего ребенка …’ Вербування до армії та затримання без обвинувачень: РФ продовжує вчиняти воєнні злочини‘Люди топили дощову воду та ставили пастки на голубів’ У Росії Нобелівського лавреата звинуватили в ‘реабілітації нацизму’До співробітників Меморіалу в Москві прийшли з обшукамиОрдер для Путіна: що кажуть експерти та чи врятує Президента РФ міжнародний імунітет?Рішення Комітету Міністрів Ради Європи щодо групи справ ‘Пєтухов (№ 2) проти України’У Ради Європи є питання щодо адекватності та доступності новоствореного механізму перегляду довічних вироків в Україні Ордер на арешт Путіна, реєстровані партнерства, примусова евакуація — підсумки тижня‘Моя евакуація нагадувала кадри з бойовика…’ ‘Ми виживали завдяки допомозі людей…’ ‘Мы потеряли пятнадцать знакомых, которые погибли в этой войне’ ‘Росіяни стріляли абикуди, зруйнували інтернат для дітей’ Катували електрострумом й називали це ‘дзвінком Путіну’‘Війну не обнулити’ — дайджест російських протестівВироки без доказів: кримського політв’язня Аметхана Абдулвапова засудили до 10,6 років ув’язнення за ‘тероризм’Звіт за результатами моніторингового візиту до ДУ ‘Івано-Франківська установа виконання покарань (№12)’Гутаперчева пам’ять ‘Імовірність притягти до відповідальності Росію зросте після її поразки’. Інтерв’ю Євгена Захарова ‘Детектору медіа’

Правозахисники вимагають вибачень від Ющенка за депортацію узбеків

28.04.2006    джерело: www.5tv.com.ua

28.04.2006    Права біженців та шукачів притулку відстоювали учасники організацій "Міжнародна амністія" та "Без кордонів". Акція пройшла у вигляді театрального перформенса - у ролях: Президент, голова СБУ, голова Комітету з питань національностей та міграції та правозахисник. Основні вимоги пікетувальників - вибачення Президента перед 11-ма узбеками, депортованими з України 14 лютого.

Світлана Морінцова, "Міжнародна амністія":
- Будемо домагатися поки не буде позитивних результатів, поки винні у екстрадиції незаконній не будуть покарані, поки Президент не вибачиться перед родичами жертв, і поки Україна не надасть гарантій того, що подібне тому, що сталося у ніч з 14 на 15 лютого не повторилося.

Учасники акції показали дуже гарну виставу і не помітили, як повз них пройшов Анатолій Матвієнко, якому, власне, вони і сподівались передати свої вимоги.

Анатолій Матвієнко, заступник голови Секретаріату Президента:
- Їм дано було право оскаржити це рішення в суді. Вони ним не скористалися. І тому я думаю, що претензії до демократії, яку сповідує Президент України, є не зовсім обгрунтованими, тому що людина мала можливість скористатись своїм правом.

 

 Поділитися