MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Finland refuses to extradite Russian neo-Nazi Rusich fighter to Ukraine to face war crimes trialFears for the life of Alexei Gorinov, serving 7-year sentence for telling the truth about Russia’s war against Ukraine ‘Два вражеских снаряда разрушили мой дом’‘Two enemy shells destroyed my house’Українські правоохоронці виявили 104 російські катівні у восьми областях України75 років Конвенції про запобігання геноциду. Чи вона ще працює?‘Людей ховали біля лікарні’Уперше в історії: США висунули обвинувачення 4 військовим, що воювали на боці РФ‘Игра в русскую рулетку’, — староста села на Херсонщине в плену у оккупантов‘Playing Russian roulette’ — a village head in the Kherson region captured by the occupiersRussia fakes trials and life sentences against Ukrainian POWs to rewrite the facts about its war crimes and destruction of Mariupol Foiled by Finland, Russia forces asylum seekers to fight its war against Ukraine ‘Два ворожі снаряди зруйнували мою оселю’Ukrainian political prisoner hospitalized after 9 years of Russian brutal torment Пролежав 30 годин без тями, а потім дійшов до бази ЗСУ Полоненого правозахисника Максима Буткевича тримають у колонії в так званій ‘ЛНР’‘Гра в російську рулетку’, — староста села на Херсонщині про полон у окупантівRussia is holding around four thousand Ukrainian civilians prisoner, torturing most of themРосія має повернути ще шістьох дітей до України Illegal Russian occupation ‘court’ sentences Ukrainian veteran to 13 years on grotesque ‘spying’ charges

СБУ влаштує в Інтернеті тотальний контроль?

28.05.2006    джерело: www.pravda.com.ua
Начальник департаменту спеціальних телекомунікаційних систем і захисту інформації СБУ вважає, що український сегмент Інтернету повинен регулюватися, щоб уникнути загрози нацбезпеці країни.

Начальник департаменту спеціальних телекомунікаційних систем і захисту інформації СБУ Костянтин Бойко вважає, що український сегмент Інтернету повинен регулюватися, щоб уникнути загрози нацбезпеці країни.

"Якщо виникне прецедент, з нас же і запитають. І вже після цього ми все одно прийдемо до розуміння того, що Інтернет повинен регулюватися", - сказав він в інтерв’ю журналу "Власть денег".

"Я вважаю, що визначати умови гри треба вже сьогодні. Зокрема, питання ліцензування діяльності в Інтернеті", - відзначив він.

За словами Бойка, якщо інформаційна система або інформаційно-телекомунікаційне обладнання в установі підключені до Інтернету, то теоретично будь-який бажаючий може одержати доступ до всіх документів, що зберігаються в електронному вигляді.

"А, отже, вкрасти й оприлюднити конфіденційну інформацію. Більше того, через глобальну мережу можна спровокувати збій у роботі важливих стратегічних об’єктів", - сказав він.

На питання, які загрози для національної безпеки України виходять з Інтернету, Бойко відповів: "Безпосередню загрозу для безпеки України представляють іноземні політичні сили, розвідувальні управління й екстремістські організації, здатні направити ресурси і можливості мережі на шкоду нашій державі".

"Національні інтереси в інформаційній сфері можуть постраждати в результаті дій кримінальної або терористичної організації. Ці порушники є основним джерелом загрози. Найближчим часом ми прогнозуємо їхню активізацію", - відзначив він.

Говорячи про те, чи варто поширювати контроль спецслужби на весь український Інтернет, Бойко висловив думку, що ідея повного контролю має право на життя, з метою захисту інтересів безпеки держави.

Відповідаючи на питання, чи потрібно контролювати й засоби масової інформації, представлені в Інтернеті, Бойко відзначив, що всі ЗМІ працюють за законами, дотримуються встановлених державою правил.

"Чому в Інтернеті можна писати всяку єресь? ...У нас були випадки, коли необхідно було довідатися, хто є автором матеріалу, опублікованого на сайті. І тільки в половині випадків ми змогли його встановити", - сказав він, додавши, що надрукувати що-небудь подібне в пресі навряд чи вийде, і правдивість інформації буде визначатися в суді.

На питання, чи не виникає в такому випадку загроза цензури, Бойко відповів, що в цьому питанні необхідно провести колосальну роботу, залучити до розробки правил кваліфікованих юристів і визначити критерії, згідно з якими держоргани будуть визначати, що можна публікувати в Інтернеті, а що не можна.

"Інтерфакс-Україна"

 Поділитися