MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Понад 113 тисяч воєнних злочинів від початку повномасштабного вторгнення РФДень бабака замість години суду. Дайджест російських протестівНедбалість і кулі: росіяни вбивають українських дітейГрубі порушення міжнародного права і воєнні злочиниЗвіт за результатами моніторингового візиту до Софіївської виправної колонії №45Один успіх Харківської правозахисної групи у 1991 році‘Чорна рота’ беркутівців і ‘медіаполіцейські’ в РФНа очах у всього світу: росіяни показали викрадених з України дітей журналістамЗамінована Харківщина: за тиждень постраждало семеро цивільнихВибіркова жорстокість. Аналіз інформації, зібраної ініціативою T4P щодо умисних убивств, вчинених окупантамиБлизько 90% українських військовополонених зазнали жорстокого поводження з боку росіян ‘Людина — не витратний матеріал для вирішення державних завдань’, — Ян РачинськийРада нацбезпеки доручила перевірити рішення ВЛК про непридатність до військової службиВ Україні створять змішані медичні комісії, до яких увійдуть лікарі з нейтральних країнРосія мобілізувала до 60 тисяч чоловіків на тимчасово окупованих територіях УкраїниАтаки на Київ і Харків, евакуація з Сумщини, повернення тіл загиблих полонених — підсумки тижняКатування та рабська праця: Росія планує побудувати десятки нових в’язниць для українців — APДорогі українські дітиНачальника Росгвардії та його підлеглих заочно судитимуть за катування мешканців ХерсонаДитинство під прицілом — підсумки тижня

Журналісти СТБ кажуть, що конфлікт з Партією Регіонів вичерпано і дякують колегам

20.07.2006    джерело: www.imi.org.ua
Телеканал висловлює свою подяку українським журналістам, представникам мас-медіа інших країн та громадським організаціям, які одностайно стали на захист свободи слова – це, безумовно, стало одним з найвиразніших випадків журналістської й суспільної солідарності за останній час.
Телеканал СТБ заявляє, що політичний інцидент довкола подій 12 липня біля Верховної Ради України повністю вичерпано. На зустрічі з лідером Партії регіонів Віктором Януковичем з представниками телеканалу СТБ, яка тривала сьогодні понад дві години, стало відомо, що ця політична сила повністю дистанціювалась від подібних методів «спілкування» з працівниками ЗМІ.
Віктор Янукович особисто вибачився перед журналістами каналу СТБ. Лідер Партії регіонів підкреслив, що на політраді поставлять питання про виключення депутата Олега Калашникова з лав партії й парламентської фракції Партії регіонів. За словами В. Януковича, поведінка О. Калашникова є неприпустимою і несумісною з позицією партії регіонів у ставленні до ЗМІ.
На зустрічі з Віктором Федоровичем, зокрема, були кореспонденти програми «ВІКНА – новини» Маргарита Ситник, Ольга Червакова і голова правління ЗАО «ММЦ-СТБ» Володимир Бородянський.
Телеканал СТБ вважає, що дії О. Калашникова повинні отримати правову оцінку. Телеканал СТБ відстоюватиме інтереси своїх співробітників до вирішення цього інциденту в правовому полі: винуватці нападу на журналістів під час виконання ними службових обов’язків повинні дістати покарання, згідно з законами України.
Телеканал СТБ також висловлює свою подяку українським журналістам, представникам мас-медіа інших країн та громадським організаціям, які одностайно стали на захист свободи слова – це, безумовно, стало одним з найвиразніших випадків журналістської й суспільної солідарності за останній час.

 Поділитися