MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Російські спецслужби залучають українських дітей до фейкових мінувань — СБУ‘Концтабори для українців’: росіяни систематично вдаються до тортур Як ми рік тому почали документувати війну і не можемо зупинитисяДо МЗС надійшло 24 звернення щодо українців, з якими зник зв’язок після землетрусу у Туреччині (оновлено)Фальшиве ‘різдвяне перемир’я’, закриття місії ООН щодо Оленівки, перший у цьому році обмін полоненими — підсумки тижня Російське кривосуддя vs новий трибунал для розслідування злочинів РосіїПро Харківську правозахисну групу‘Війна на чотирьох лапах’ — особиста війна Сергія НебогиУ США говорять про ‘системність’ злочинів Росії на фоні визнання її державою-терористом з боку НАТОЦерковне підпілля, рух ‘Атеш’, неприязнь до вобли — дайджест російських протестівПримусова, загальна, регіональна. Евакуація у питаннях і відповідях‘Ті, хто розв’язав агресію, не потраплять до раю’ — дайджест російських протестівВ очікуванні суду можна загинути: чому не евакуюють Харківський СІЗО?«Лежав, промовляючи назви українських міст» – дайджест російських протестівВільна Бурятія та інструкція «Як не стати потенційним убивцею» – дайджест російських протестів19 липня – головне за деньМоніторинговий візит до ДУ «Житомирська виправна колонія (№4)»Конституція, конституційна доктрина, конституційний процес і війнаЗникнення безвісти та насильницькі зникнення в Херсонській області (24 лютого – 24 червня 2022 року)У Херсоні та Запорізькій області окупанти готуються до «референдуму» 

Журналісти СТБ кажуть, що конфлікт з Партією Регіонів вичерпано і дякують колегам

20.07.2006    джерело: www.imi.org.ua
Телеканал СТБ заявляє, що політичний інцидент довкола подій 12 липня біля Верховної Ради України повністю вичерпано. На зустрічі з лідером Партії регіонів Віктором Януковичем з представниками телеканалу СТБ, яка тривала сьогодні понад дві години, стало відомо, що ця політична сила повністю дистанціювалась від подібних методів «спілкування» з працівниками ЗМІ.
Віктор Янукович особисто вибачився перед журналістами каналу СТБ. Лідер Партії регіонів підкреслив, що на політраді поставлять питання про виключення депутата Олега Калашникова з лав партії й парламентської фракції Партії регіонів. За словами В. Януковича, поведінка О. Калашникова є неприпустимою і несумісною з позицією партії регіонів у ставленні до ЗМІ.
На зустрічі з Віктором Федоровичем, зокрема, були кореспонденти програми «ВІКНА – новини» Маргарита Ситник, Ольга Червакова і голова правління ЗАО «ММЦ-СТБ» Володимир Бородянський.
Телеканал СТБ вважає, що дії О. Калашникова повинні отримати правову оцінку. Телеканал СТБ відстоюватиме інтереси своїх співробітників до вирішення цього інциденту в правовому полі: винуватці нападу на журналістів під час виконання ними службових обов’язків повинні дістати покарання, згідно з законами України.
Телеканал СТБ також висловлює свою подяку українським журналістам, представникам мас-медіа інших країн та громадським організаціям, які одностайно стали на захист свободи слова – це, безумовно, стало одним з найвиразніших випадків журналістської й суспільної солідарності за останній час.

 Поділитися