MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Всеукраїнський антирейтинг «Вороги преси 2009»Права людини в Україні - 2008. 8. Свобода вираження поглядівМистецька реконструкція: Калашніков має сісти!Нацкомісія з утвердження свободи слова рекомендує Генпрокуратурі поінформувати громадськість про розслідування справи КалашниковаПрокуратура вирішила, що Калашников журналістів не бивГРОМАДСЬКА ОЦІНКА ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У СФЕРІ ПРАВ ЛЮДИНИ. Загальний оглядЖурналістів просять відправити Калашнікова у пожиттєвий ігнорКиївська незалежна Медіа-профспілка вимагає результатів розслідування у справі КалашниковаКто молвят слово о свободе слова? Уж лучше бы помолчали...Ворогом преси № 1 в Україні став Леонід ЧерновецькийПартія регіонів «майже дозріла» для виключення КалашниковаВороття до цензури в Україні не будеПромежуточный отчет (02.07.2003 - 01.07.2004)Калашников наполягає на своїй невинностіСлідча комісія вирішила засудити поведінку Калашникова«5 каналу» не дозволили показувати Януковича наживоКак себя вести с журналистамиМедіа-профспілка пропонує СТБ не вдовольнятися вибаченням, а взяти у Калашникова грошіЖурналісти СТБ кажуть, що конфлікт з Партією Регіонів вичерпано і дякують колегам7 - 18 лютого 2003 р

Олег Калашников, незважаючи на виключення із фракції Партії регіонів, наразі зберігає депутатський мандат.

22.07.2006    джерело: www.radiosvoboda.ua

За словами члена фракції Партії регіонів Тарас Чорновола: «На сьогоднішній день юридична норма припускає, що позбавлення депутатського мандата відбувається відповідно до закону, а такого закону немає».

А на питання, чи зверталася фракція до Олега Калашникова з пропозицією скласти депутатські повноваження, Тарас Чорновіл відповів: «Наскільки я чув, Олег Калашников зараз перебуває в лікарні, і звернення до нього з проханням написати заяву про складення повноважень не було. Він залишається позафракційним депутатом».

12 липня 2006 року група людей із Партії регіонів, серед яких був депутат Олег Калашников, перешкоджала роботі телевізійної групи СТБ під стінами Верховної Ради України.

Вони силою відібрали касету у знімальної групи СТБ, журналісти були побиті. 14 липня прокуратурою Печерського району міста Києва була порушена кримінальна справа за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.
 Поділитися