MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Азаров, Янукович і Княжицький стали ворогами пресиУ 2012 році зафіксовано рекордну кількість порушень прав українських журналістівПрокуратура відмовилася порушувати кримінальну справу проти депутата ТкаченкаПрава людини в Україні - 2007. 8. Свобода вираження поглядівНСЖУ назвала 15 душителів свободи словаАндрій Садовий став антигероєм документального фільму Ігоря ЧайкиСправу Калашнікова до Європейського судуМедіа-профспілка вимагає від Генпрокуратури покарати винних у побитті знімальної групи СТБКиївська незалежна Медіа-профспілка вимагає результатів розслідування у справі КалашниковаМедіа-профспілка пропонує СТБ не вдовольнятися вибаченням, а взяти у Калашникова грошіЗаява Київської незалежної медіа-профспілкиПрава людини в Україні - 2004. XV. ЕКОНОМІЧНІ ТА СОЦІАЛЬНІ ПРАВАВтручання правоохоронних органів в хід виборів Президента України — 2004Комісія з журналістської етики, організація, яка, як нагадав її голова Володимир Мостовий, зародилася із надр корпоративної акції 2001-го року «Журналісти — за чесні вибори», збиралася у суботу на свій з’їздЖурналістам закривають рота. У боротьбі за правду впали мукачівська «М-студіо» та радіо «Закарпаття ФМ»Забезпечення безперешкодної діяльності ЗМІ під час виборчої кампанії 2004 року вимагають від Верховної Ради України, Президента, Кабінету Міністрів, Верховного Суду, Уповноваженого ВРУ з прав людини, МВС, Генеральної прокуратури та Державної податкової адміністрації учасники Другого форуму журналістів України „За вибори без цензури”, який відбувся 10 листопада в Києві

Медіа-профспілка ініціює публічне обговорення атак на журналістів

22.07.2006    джерело: www.imi.org.ua

Медіа-профспілка занепокоєна загостренням політичної ситуації в Україні, яке призвело до використання журналістів у міжпартійній боротьбі і до численних випадів на адресу працівників ЗМІ. „Ми будемо ініціювати обговорення атак на журналістів з представниками парламентських фракцій”, - каже голова Незалежної Медіа-профспілки Сергій Гузь, коментуючи слова Володимира Дємьохіна, голови Херсонської облради від „Партії Регіонів”, про те, що деяким журналістам треба „врєзать”.
„Навіть якщо заяви не є прямими погрозами, сказані привселюдно вони провокують прибічників політичних сил на жорстке ставлення до журналістів. Тільки за останній місяць, за даними профспілки, за участі партійних активістів сталося 5 нападів на журналістів”, - зауважує Сергій Гузь.
Медіа-профспілка закликає всіх політиків, особливо представників „Партії регіонів”, стримуватися в публічних закликах до розправи над журналістами. „Ми вже звернулися до голови Комітету з питань свободи слова Андрія Шевченка (фракція БЮТ) та Ганни Герман-Стеців, яка представляє в комітеті Партію Регіонів, з проханням підтримати публічну розмову з цього приводу. Сьогодні багато мітингів та демонстрацій, організованих різними політичними силами. Не можна допустити, щоб напади на журналістів продовжувались. Інакше ми отримаємо ситуацію, коли репортажі будуть готуватись не з місця подій, а в редакційних кабінетах”, - додає голова Медіа-профспілки.
Ганна Герман-Стеців у розмові з представниками Медіа-профспілки сказала, що партійці вивчать інформацію про висловлювання Демьохіна. „Якщо це правда, його чекає доля Калашнікова. Це позиція партії”, - стверджує вона, додаючи, що це повинні розуміти представники партії по всій Україні.
Медіа-профспілка буде уважно відстежувати всі випадки погроз на адресу журналістів і давати адекватну відсіч.
Прес-служба Медіа-профспілки

 Поділитися