MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Чоловіка, який відмовився від військової служби через релігійні переконання, засудили до одного року позбавлення воліНарешті прийняти Україну як суб’єкт (Про німецьку україністику і не тільки)Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 192 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 17.09.2018 – 21.09.2018Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 126 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 22.05.2017 – 26.05.2017Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 65 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 14.03.2016 – 18.03.2016Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 24 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 25.05.2015 – 30.05.2015ЕКСПРЕС-ОГЛЯД ЗАКОНОТВОРЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ Бюлетень № 2 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 08.12.2014 – 12.12.2014 (частина перша)14. ВРАЗЛИВІ ГРУПИ ЯК ОБ’ЄКТ ДИСКРИМІНАЦІЇ, РАСИЗМУ, КСЕНОФОБІЇ ТА ЗЛОЧИНІВ НА ҐРУНТІ НЕНАВИСТІЯк не перетворити життя на пеклоПроект Конституції України (2012) із постатейними коментарямиВсеволод Речицький. На захист поганого смакуКритика цинічного безумуПравовий висновок УГСПЛ щодо законопроекту «Про порядок організації і проведення мирних заходів»Права людини в Україні - 2006. XXIII. ДОТРИМАННЯ ПРАВ УВ’ЯЗНЕНИХ В УКРАЇНІ«Права людини у Харківській області – 2005», частина 2Права людини в Україні - 2005. IV. Право на приватністьХерсонська обласна організацяї Комітету виборців України. Регіональна доповідь про стан із дотриманням прав та свобод людини в Херсонській області у 2005 році. Частина 1Права людини в Україні - 2004. XIV. ПРАВА ЛЮДИНИ ТА ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИОгляд публікацій української преси за темою «Права людини» (березень 2005 р.)Свобода Висловлювань в Україні. 1 - 22 березня 2004 р.

Керівники релігійних організацій України просять політиків не розпалювати міжнаціональну ворожнечу

25.07.2006    джерело: www.korespondent.net.ua
Вони закликають державних, політичних і суспільних діячів усіх рівнів дотримуватися Конституції і не перетворювати мовне питання на предмет протистояння

24 липня 2006  Керівники дванадцяти найбільших релігійних організацій України звернулися до державних, політичних і суспільних діячів не перетворювати мовне питання на предмет протистояння, не розпалювати міжнаціональну ворожнечу і сепаратизм у країні.

"Мова - це Божий дар. Її завдання - об’єднувати, а не розділяти людей, допомагати взаєморозумінню між людьми, а не сіяти ворожнечу. Тому закликаємо державних, політичних і суспільних діячів усіх рівнів дотримуватися Конституції і не перетворювати мовне питання на предмет протистояння, не сіяти навколо його вирішення ворожнечу і ненависть, пам’ятати відповідальність за наслідки своїх рішень і вчинків не лише перед народом, але і перед Богом", - сказано в заяві керівників церков.

У документі нагадується, що Конституція України закріплює державний статус за українською мовою, а також Конституцією  закріплюються зобов’язання держави сприяти розвитку і функціонуванню російської та інших національних мов.

Лідери релігійних організацій також наголосили на тому, що сепаратизм "становить загрозу незалежності і суверенітетові нашої держави". "Ми закликаємо весь український народ без поділу на схід і захід, центр, північ і південь, - тому що чи не всі ми однаково люди, діти того ж самого небесного батька - до взаєморозуміння, співробітництва, згоди, єднання і консолідації в розвитку нашого спільного дому - України", - зазначається в заяві.

Заяву підписали глава Української православної церкви (Московський патріархат) митрополит Володимир, настоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет, Верховний архієпископ Української греко-католицької церкви Любомир Гузар, заступник глави Конференції римо-католицьких єпископів України Маркіян Трохим’як, президент Усеукраїнського союзу об’єднань євангельських християн-баптистів В’ячеслав Нестерук.

Документ також підписали єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко, старший єпископ Української християнсько-євангельської церкви Леонід Падун, єпископ Української лютеранської церкви В’ячеслав Горпинчук, старший пресвітер Союзу вільних церков християн євангельської віри України Василь Райчинець, президент Українського біблійного суспільства Анатолій Глухівський, муфтій духовного управління мусульман Криму Аблаєв Єміралі і головний рабин міста Києва та України, лідер об’єднання іудейський релігійних організацій України Якоб Дов Блайх.

За матеріалами Интерфакс-Украина

 Поділитися