MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

За час російської окупації у Криму були зафіксовані 24 випадки переслідування дітейВР ухвалила законопроєкт про зменшення призовного віку з 27 до 25 роківДвом українським підліткам загрожує до 20 років ув’язнення у РФДовічник Володимир Панасенко на свободі, боротьба продовжуєтьсяПарламентська асамблея НАТО визнала злочини РФ проти України геноцидом і засудила рашизмУ Білорусі помилували Романа Протасевича Окупанти використовують дітей та АЕС як щит від українського контрнаступу — підсумки тижняЗамінований Путін. Дайджест російських протестівІржа як державна політика. Дайджест російських протестівРосія понад рік тримає в полоні українського журналіста і приховує цеВоїн — не кур’єр: бюрократичної тяганини для поранених стане меншеРеєстроване партнерство: не шлюб, але сім’яЯк підходили до евакуації дітей інші країни?Ціна немовчанняРосія намагається зробити звичку знищувати життя новою нормою — Президент УкраїниП’ята частина зареєстрованих в Україні воєнних злочинів була скоєна на ХарківщиніЧи законно вручати повістку месенджером? Пояснення юриста Харківської правозахисної групи“Це смертний вирок” — хворого кримського журналіста забрали в СІЗОНебо свідок. Пошук літака, що скинув бомби на Миколаїв 21 березня 2022 року‘Путінська війна — це смерть та злидні’. Дайджест російських протестів

Моніторинг дотримання прав людини в Одеській області

27.07.2006   
В завдання проекту входить проведення моніторингу дотримання прав людини в Одеській області, інформування громадськості про згадані права і про те, наскільки вони дотримуються, а також надання безкоштовних юридичний консультацій

25 липня в Одеському прес-клубі ринкових реформ «Порто-франко» пройшла прес-конференція Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» з презентації проекту «Моніторинг дотримання прав людини і сприяння їх захисту в Одеській області -2006».
Проект стартував в липні 2006 року і продовжиться до січня 2007. Даний проект не є випадковим, оскільки правозахисна діяльність є одним з основних напрямів діяльності нашої організації. В 2005 році нами вже був успішно виконаний аналогічний проект. В завдання проекту входить проведення моніторингу дотримання прав людини в Одеській області, а також інформування громадськості про згадані права і про те, наскільки вони дотримуються.
В ході проекту також надаватиметься безкоштовна юридична допомога потерпілим від порушень прав людини.
Моніторинг дотримання прав людини здійснюватиметься шляхом аналізу публікацій в ЗМІ, подання інформаційних запитів до органів влади, рейдів в райони області, роботи громадської приймальні (звернення громадян) і на основі матеріалів від партнерських громадських організацій і інших відкритих джерел.
В ході реалізації проекту наша організація сподівається на конструктивну співпрацю з громадськими організаціями, ЗМІ і всіма, кому небайдужий стан дотримання прав людини в Одеській області.
В рамках цього проекту працюватиме громадська приймальня по збору інформації про порушення прав людини і наданню безкоштовних юридичний консультацій, в приймальню можна буде звернутися по телефону 743-70-13 (щодня, окрім вихідних) або на e-mail: [email protected].
Також в рамках проекту в Одеській області планується провести аналіз практики застосування для захисту прав людини Кодексу адміністративного судочинства України.
За підсумками проекту буде складено і оприлюднено аналітичний звіт про стан дотримання прав людини в Одеській області.
Оскільки даний проект нашої організації є складовою частиною більш масштабного проекту «Права людини 2006», то зазначений аналітичний звіт увійде до складу всеукраїнського звіту Харківської правозахисної групи про стан дотримання прав людини в Україні в 2006 році, який буде широко оприлюднений як в Україні, так і закордоном.
Проект виконується при підтримці Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Прес-служба Одеської обласної організації ВГО КВУ

 Поділитися