MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Короткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у першій половині 2018 рокуВерховний Суд поставив крапку в історії про побиття в парку Горького в ХарковіЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 23 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 18.05.2015 – 22.05.2015"Міліція з народом", або суд виніс рішення у справі стосовно подій у Парку ГорькогоПроект Конституції України (2012) із постатейними коментарямиМи пірнули в абсурд з головоюДоповідь Amnesty International 2011: УкраїнаУкраїнська Гельсінська спілка з прав людини вимагає припинити переслідування правозахисників2010/1984Ніна Карпачова: Харківська автодорога конфлікту – дорога в нікудиAmnesty International: Україна: активістів засудили за мирний протест для захисту довкілляСудові справи стосовно учасників подій в парку ім. Горького у м. ХарковіПриєднайтесь до звернення щодо незаконних дій харківської місцевої влади!Дещо про свободу слова та її “нетрадиційне” використання (Луганськ)

У Харкові планують створити муніципальну міліцію

07.09.2006   
Юрій Чумак, ХПГ
Штат муніципальної міліції, що планується створити в Харкові, складе 800–1000 чол. Про це 5 вересня повідомив журналістам директор Департаменту взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи і цивільної оборони Харківської міської ради Андрій Стародубцев.

Можливість створення муніципальної міліції зараз обговорюється міською владою. Пан Стародубцев підкреслив , що у зв’язку з розформуванням УВС міста необхідно, щоб до складу муніципальної міліції ввійшли екологічна міліція, підрозділи ДАІ і дільничних інспекторів, а також оперативні служби. Директор департаменту наголосив, що на сьогоднішній день Харків залишається єдиним з великих міст Україні, у якому немає міського УВС.

Андрій Стародубцев відзначив, що Департамент взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи і цивільної оборони Харківської міськради, що буде опікуватись діяльністю новостворюваної міліції, був створений рішенням сесії міськради від 31 травня 2006 р. шляхом злиття декількох підрозділів, у числі яких відділ цивільної оборони і відділ по взаємодії з правоохоронними органами Харківської міськради. Чисельність співробітників – 38 чіл.

За його словами, у департаменті працюватимуть люди, що служили в органах внутрішніх справ і Службі безпеки України. За інформацією агенції «STATUS QUO», сам директор департаменту раніше очолював відділ громадянства, імміграції і реєстрації фізичних осіб Управління МВС України в Харківській області.

 

 Поділитися