MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

‘Меня расстреляли из танкового пулемета’Вацлав Гавел и УкраинаВацлав Гавел і Україна‘Поки зло не буде назване злом, шляху до примирення я не бачу’Звіт за результатами моніторингового візиту до Коломийської виправної колонії №41Нарімана Джелялова незаконно етапували до російської тюрми‘Отступать некуда, надо бороться за жизнь’ Дорослі й діти у російській неволі. Підсумки тижня‘Відчуття, що нічого не можна вже виправити’, — Ірина Марченко, Здвижівка‘По листах російських дітей їхнім солдатам можна судити, що в головах у молодого покоління росіян’ ‘На блокпостах россияне раздевали и осматривали даже девушек’Президент підписав законопроєкт, що впроваджує новий вид покарання — пробаційний нагляд‘У мою автівку випустили понад двадцять куль’Про кримінальне переслідування колишнього Голови НацбанкуРеферальна мережа. Процедури функціонування‘За один раз літак знищив 6 будинків…’Тортури, катівні, розстріли: ініціатива T4P презентувала два подання до МКСВибіркова жорстокість. Аналіз інформації, зібраної ініціативою T4P щодо умисних убивств, вчинених окупантами‘Катування вчинялися з такою жорстокістю, що призводили до смерті’, — Комісія з розслідування порушень в Україні‘Я одразу зрозуміла, що чоловіка вбили’

Безпрецедентна акція журналістів

07.09.2006   
Звернення журналістів містить заклик до депутатів з вимогою негайно припинити бездумну і варварську реставрацію об’єкта, внесеного до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і покарати винних у допущених зловживаннях.

Безпрецедентна акція журналістів

 

7 вересня, більше 100 працівників засобів масової інформації Львова зачитали у сесійній залі Львівської обласної ради звернення до депутатів, під яким поставили підписи 127 журналістів Львова і столиці (вихідців зі Львова). У зверненні жорстко критиковано позицію міського голови А. Садового і його підлеглих, відповідальних за свідому руйнацію площі Ринок. Документ містить заклик до депутатів з вимогою негайно припинити бездумну і варварську реставрацію об’єкта, внесеного до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і покарати винних у допущених зловживаннях.

 

Громадський форум Львова вітає акцію журналістів, яка є, по суті продовженням тривалої боротьби громадськості міста проти вандалізму під прикриттям реставрації. Цей вияв громадянської позиції працівників пера, мікрофона та камери є першим публічним виступом з часів журналістських протестів, спричинених загибеллю Георгія Гонгадзе.

 

Ми закликаємо громадські організації, діячів культури, науки, мистецтва, усіх небайдужих, усіх кого хвилює майбутнє культурного надбання України, внесеного до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, приєднатися до ініціативи журналістів, усіляко пропагувати її та підтримати їх звернення.

 

Тільки разом досягнемо бажаної мети і відстоїмо свої права та свободи.

 

Громадський форум Львова

 Поділитися