MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Прокуратура не побачила гріха в тому, що священики напали на журналістів

20.09.2006    джерело: www.pravda.com.ua

Прокуратура міста Києва відмовила у порушенні кримінальної справи за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів «5 каналу» на території Києво-Печерської лаври.

Про це медіа-профспілці повідомила журналістка Наталя Тугузова.

«Я отримала листа з прокуратури Києва за підписом прокурора відділу слідчого управління Кирила Казака. У листі йдеться про те, що прокуратура Києва відмовила у порушенні кримінальної справи із формулюванням «за відсутністю складу злочину», – пояснила Тугузова.

За її словами, доказами у цій справі слугують лише її свідчення, і любительський відеозапис інциденту.

«Запис не дуже тривалий і якісний, тому, скоріш за все, його не врахували», – зазначає журналістка.

Відеокасету, на якій оператор «5 каналу» Олександр Плотніков знімав перебіг інциденту, служителі Лаври відібрали і повернули стертою.

Також журналісти поки що не знайшли свідків інциденту.

Конфлікт між знімальною групою «5-го каналу» і настоятелем Києво-Печерської Лаври, архієпископом Павлом стався 28 серпня, коли журналістка Наталя Тугузова спробувала взяти в намісника Лаври, архієпископа Павла коментар з приводу створення в Україні Єдиної Помісної церкви.

19.09.2006

 Поділитися