MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Національної ворожнечі в Україні нема. Конфлікти продовжуються

27.09.2006    джерело: www.korrespondent.net
За словами ж юриста Всеукраїнського єврейського конгресу «проблема побутового антисемітизму в Україні реально не стоїть, але, на жаль, про повну відсутність цього явища поки говорити рано»

За перші шість місяців 2006 року в Україні не було зареєстровано жодного злочину на ґрунті національної ворожнечі, повідомили Корреспондент.net у Департаменті зв’язків із громадськістю МВС України.

За словами ж юриста Всеукраїнського єврейського конгресу Марії Швець, говорячи про ситуації з антисемітизмом в Україні, не можна керуватися винятково статистичними даними.

"Проблема побутового антисемітизму в Україні реально не стоїть, але, на жаль, про повну відсутність цього явища поки говорити рано. Так, ми продовжуємо в судовому порядку доводити, що матеріали, які із завидною регулярністю з’являються на сторінках видань Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП), мають відверто ксенофобський характер. До речі, про небезпеку таких публікацій уже неодноразово заявляв Президент України і міністр закордонних справ Борис Тарасюк, але поки ніяких результатів ця боротьба не приносить. Усі звертання в Генпрокуратуру закінчуються визнанням наявності в цих статтях якоїсь тенденційності у висвітленні єврейського питання, але підстав для залучення авторів публікацій до відповідальності за 161 статтею Кримінального Кодексу України суд не знаходить", - заявила юрист.

Тим часом, сьогодні на офіційному сайті МАУП з’явилась інформація про те, що 26 вересня члени ДАК відмовилися видати дипломи випускникам МАУП, які здали державні іспити, а також прийняли рішення про закриття близько 30 регіональних інститутів і коледжів Академії. Автор статті, розміщеної на сайті МАУП, називає цю подію винятковою політичною акцією. Серед зацікавлених сторін фігурує Президент України і його "цілковито сіоністське оточення".

У ці дні Україна вшановує пам’ять жертв, знищених у Бабиному Яру. Президенти України Віктор Ющенко, Ізраїлю Моше Кацав, Хорватії Степан Месич і Чорногорії Філіп Вуяковіч поклали квіти до пам’ятника жертв Голокосту в Бабиному Яру.

 Поділитися