MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Правозащитники об убийстве Анны ПолитковскойПравозахисники обурені вбивством у Москві російської журналістки Анни ПолітковськоїМосква почтила память Анны ПолитковскойВ Москве убита Анна ПолитковскаяПамяти Анны ПолитковскойЗаявление Комитета по мониторингу свободы прессы в Крыму и Крымской ассоциации свободных журналистовУкраїнські журналісти вшанували пам’ять Анни ПолітковськоїОб Анне Политковской и о словах Путина по поводу её убийстваСегодня девятый день со дня гибели Анны ПолитковскойМіліція розігнала дубинками маніфестацію на честь ПолітковськоїМир читает книгу ПолитковскойНевольница честиЖурналісти вимагають, щоб Євросоюз встановив тиск на Росію через медіа-кризу‘Я увидела российский БТР и стояла как вкопанная’, — харьковская художница Галина БулгаковаПожизненное заключение для коррупционеров и медицинский каннабисДесяті роковини замовного вбивства Ганни Політковської - питання, що залишилися без відповідіВідлетіла в Ирій Ганна МихайленкоВыборы по-новому: смешанная система, открытые списки и фальстарт с агитациейІоанна Шульц проти ПольщіК 35-летию понтификата Иоанна Павла II

У пам’ять про Анну українська громадськість запалить свічки під Посольством Росії

09.10.2006    джерело: www.imi.org.ua
Українські друзі Анни Політковської співчувають родичам загиблої журналістки „Новой газеты» і закликають усіх небайдужих прийти у вівторок під Посольство Російської Федерації в Києві і запалити свічки в пам’ять про Анну Політковську.
„Убивство Анни не може залишити байдужою жодну порядну людину. Ми не можемо спокійно спостерігати, як поруч з нами підіймає голову російський фашизм. Позавчора в Росії було промивання мозків і переслідування опозиції. Вчора – ксенофобська істерія, міліцейські облави і депортації людей «неправильної» національності. Сьогодні вбивають людей, які насмілилися казати кремлівським вождям правду про їхні злочини”, - кажуть члени ініціативної групи, які особисто знали журналістку, мали причетність до перекладу і видання в Україні її книжки „Друга Чеченська”.
Акція поминання відбудеться у вівторок, 10 жовтня, о 13 годині в Києві за адресою, Повітрофлотський проспект, 27. Учасники запалять свічки і читатимуть вголос тексти Політковської. Контактний телефон організаторів - 8 (067) 456 75 42 (Олександр).

 Поділитися