MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

‘Я сказав росіянам на блокпосту, що їду на Азовсталь’ Нацгвардійця РФ судитимуть за сексуальне насильство щодо викраденого чоловіка Війна з темрявою. Підсумки тижняРосія створила ‘всепроникну атмосферу страху’ на ТОТ‘Суди’ над полоненими: у ‘ДНР’ до тривалого ув’язнення засудили десятьох ‘азовців’Навіщо?Мілітариzовані: Росія посилює діяльність ‘Юнармії’ у КримуНе визнавати ‘фарс Кремля’Росіяни викрали з Енергодара двох братів, що працювали на ЗАЕС, — їх шукають рідніЯк наука опирається тиранії. Дайджест російських протестівВійна проти пам’яті — як росіяни руйнують пам’ятники та меморіали в Україні Після деокупації Київщини правоохоронці виявили 1590 тіл Україна має відомості про 550 000 воєнних злочинцівХарківщина: під ударом — історія, релігія, мистецтвоРозстріляв українського військовополоненого на ЗапоріжжіМКС видав ордери на арешт двох російських генералівВ эвакуацию я поехал в одних штанах, сапогах, курточке и с документамиПолітика надання грошової або гуманітарної допомоги жертвам воєнних злочинів Відсутність права і міжнародного контролю — що відбувається в російському полоні з українськими цивільними?Правила обробки і захисту персональних даних у базах даних, володільцем якої є громадська організація «Харківська правозахисна група»

Китайцев будут штрафовать за оскорбления в Сети

17.10.2006    джерело: www.yurpractika.com

Китайское правительство собирается ввести штраф за оскорбления в Сети. Это касается, в первую очередь, создателей сатирических короткометражных фильмов, которые публикуют свое творчество в Интернете. Правительство предостерегает онлайн-шутников штрафом в 625 долларов США за излишне фривольные высказывания или другие действия, которые могут быть расценены как оскорбление.

Новый закон, уже вступивший в силу в Чунцине, промышленном городе на юго-западе Китая, направлен против пользователей, распространяющих информацию и комментарии, очерняющих других обитателей Сети. По мнению китайского правительства, Интернет необходим для работы или образования, а не для использования пагубной и непристойной информации или высмеивания других лиц.

Однако у китайских пользователей все больше пользуются популярностью сатирические видеоролики (так называемые "egao"), созданные из кадров реальных фильмов. Так, пострадавший в этом году от шутников китайский режиссер Кайге Чен пожаловался на 20-минутный сатирический видеоролик, смонтированный из его фильма "Клятва". Чен заявил, что монтаж является нарушением авторских прав и портит репутацию фильма. В связи с этим, управление по кинематографии Китая заявило, что по новым правилам видеоролики смогут публиковать только уполномоченные на это сайты.

17.10.06

 Поділитися