MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

‘У мою автівку випустили понад двадцять куль’Про кримінальне переслідування колишнього Голови НацбанкуРеферальна мережа. Процедури функціонуванняВибіркова жорстокість. Аналіз інформації, зібраної ініціативою T4P щодо умисних убивств, вчинених окупантамиМасовий голод на озброєнні РФ Звіт за результатами моніторингового візиту до Івано-Франківської установи виконання покарань №12 Росіяни створили ‘федеральні комісаріати’ на окупованих територіях Херсонської та Запорізької областейРозстріли у Бучі та катівні на Харківщині: Нові подання до Міжнародного кримінального суду. АнонсРосійські хакери атакують правоохоронців, які збирають свідчення про воєнні злочини РФЛежати на ліжку можна не більше двох годин на деньЗаявление Международной Ассоциации Мемориал в связи с событиями в Нагорном КарабахеЗаява Міжнародної Асоціації Меморіал у зв’язку з подіями в Нагірному Карабаху‘Нашим дітям потрібна справедливість’, — Олена ЗеленськаНе всім потрібна біла ‘Лада’. Дайджест російських протестів‘Мы думали, что россияне не станут разрушать наши дома’Картопля під обстрілами та корови на мінному полі — 11 мешканців Грушувахи кілька місяців жили на лінії фронтуРосійські військові викрали і вбили подружжя, яке мешкало у селі Малі Копані на окупованій ХерсонщиніУсе, що треба знати про військовий облік жінок‘На блокпостах росіяни роздягали та оглядали навіть дівчат’З такою навалою злочинів не впоралася б жодна правоохоронна система світу, — Євген Захаров

Китайцев будут штрафовать за оскорбления в Сети

17.10.2006    джерело: www.yurpractika.com

Китайское правительство собирается ввести штраф за оскорбления в Сети. Это касается, в первую очередь, создателей сатирических короткометражных фильмов, которые публикуют свое творчество в Интернете. Правительство предостерегает онлайн-шутников штрафом в 625 долларов США за излишне фривольные высказывания или другие действия, которые могут быть расценены как оскорбление.

Новый закон, уже вступивший в силу в Чунцине, промышленном городе на юго-западе Китая, направлен против пользователей, распространяющих информацию и комментарии, очерняющих других обитателей Сети. По мнению китайского правительства, Интернет необходим для работы или образования, а не для использования пагубной и непристойной информации или высмеивания других лиц.

Однако у китайских пользователей все больше пользуются популярностью сатирические видеоролики (так называемые "egao"), созданные из кадров реальных фильмов. Так, пострадавший в этом году от шутников китайский режиссер Кайге Чен пожаловался на 20-минутный сатирический видеоролик, смонтированный из его фильма "Клятва". Чен заявил, что монтаж является нарушением авторских прав и портит репутацию фильма. В связи с этим, управление по кинематографии Китая заявило, что по новым правилам видеоролики смогут публиковать только уполномоченные на это сайты.

17.10.06

 Поділитися