MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Міліція розігнала дубинками маніфестацію на честь Політковської

17.10.2006    джерело: www.imi.org.ua
Численні правозахисники у Назрані були затримані, серед них члени «Червоного Хреста» та правозахисного центру «Меморіал»
Маніфестацію на честь Анни Політковської у Назрані (Інгушетія) вчора було розігнано з застосуванням сили міліцією, як повідомляє Associated Press. Численні правозахисники були затримані, серед них члени «Червоного Хреста» та правозахисного центру «Меморіал».
У той же час у Грозному близько 50 активістів правозахисних асоціацій та журналістів зібралися також відзначити пам’ять застреленої журналістки. «Кулі зупинили журналістку Політковську, та ніхто не зможе зупинити те, заради чого вона працювала. Правозахисні організації не зупиняться, поки правда про порушення прав людини у нашій республіці не буде оприлюднена», - зазначив активіст правозахисник Шаміль Тангієв.

 Поділитися