MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Ющенко внесе до ВР проект закону про визнання голодомору актом геноциду

23.10.2006    джерело: www.unian.net

Упродовж місяця Президент України Віктор ЮЩЕНКО внесе до Верховної Ради України проект закону про визнання голодомору актом геноциду проти українського народу. Про це Глава держави повідомив сьогодні у Будапешті під час зустрічі з українською громадою в приміщенні Державного органу самоврядування українців Угорщини.

«25 листопада ми будемо відзначати роковину цієї страшної події, і до цього часу буде ініційовано Президентом розгляд закону у парламенті про визнання голодомору актом геноциду проти української нації», – зокрема сказав. В.ЮЩЕНКО.

Як передає кореспондент УНІАН, у свою чергу голова Європейського Конгресу Українців Ярослава ХОРТЯНІ, яка також є головою Товариства Української культури в Угорщині, наголосила, що угорський парламент ще у листопаді 2003 року одноголосно прийняв постанову , яка визнає голодомор 1932-1933 років актом геноциду проти українського народу.

«Дуже прикро, що український парламент ще не визнав цього», - зазначила вона.

 Поділитися