MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Друге засідання суду у справі Тараса Зеленяка в Новосибірську (оновлено)ДЕЛО ТАРАСА ЗЕЛЕНЯКА: ПОПЫТКА АНАЛИЗАНе віддавайте Тараса Росії!Звернення Юрія Шухевича, Ігора Калинця, Мирослава Мариновича, Івана Вакарчука, Романа Іваничука, Тараса Возняка, Антіна Борковського, Звенислави Калинець, Наталії ІваничукТарасов против УкраиныАлександр Тарасов: Как «братки» с помощью милиции выселяли многодетную мать…Тарасенко проти УкраїниТараса Зеленяка оштрафували на 4,5 тисячі доларівУ Новосибірську продовжується суд над Тарасом ЗеленякомЗаява Тараса ГаталякаДело Тараса Зеленяка возвращено в прокуратуруЗвернення до омбудсмена Російської ФедераціїУ Росії вперше притягнутий до карної відповідальності учасник Інтернет-форумуТарасов Алексей (г. Макеевка, Донецкая область)Народный депутат Нвер Мхитарян: "Равнодушие, с которым бывшим заключенным не дают права вернуться в общество, — не менее страшная болезнь, чем чахотка" (интервью Инны Тарасовой)86 гривень намагається відсудити у “Львівської газети” начальник Західної регіональної митниці Тарас Козак за передрук статті ”Податками по опозиції” впливового польського щоденника “Жечь ПосполитаЯк забезпечити незалежність Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення у новій редакції Закону України „Про Національну раду з питань телебачення і радіомовлення”? - Тарас Шевченко, юрист, експерт з права засобів масової інформації

Тараса Зеленяка будуть судити при всіх

26.10.2006    джерело: pravda.com.ua

Суд Совєтського району Новосибірська відхилив 20 клопотань підсудного українця Тараса Зеленяка, якого обвинувачують у розпалюванні національної ворожнечі через інтернет.

За версією слідства, Зеленяк розмістив на одному з українських інтернет-форумів повідомлення, в яких містилися висловлення «кацапи», «москалі» та інші, що ображають національну гідність росіян, повідомляє Газета.ру.

«Треба розрізняти думку й інформацію», – не погодився Зеленяк з обвинувальним висновком.

На засіданні суду, що відбулося у четвер, 26 жовтня, адвокат Зеленяка Володимир Мельников вимагав у судді зробити судовий процес закритим від преси. Однак суддя Алла Гараєва не задовольнила вимогу захисту.

Крім того, суддя відхилила й інші 20 клопотань підсудного, вирішивши, що вони є претензіями до слідства.

У клопотаннях Зеленяк вказував на те, що не погоджується з результатами проведених психіатричної і лінгвістичної експертиз. Зеленяк також заявив, що стенограма першого допиту виконана з неточностями.

Суддя Гараєва визнала клопотання Зеленяка аналізом слідчих дій і порекомендувала йому використовувати їх у суперечках сторін, що призначені на середину листопада.

Як відомо, 36-річного Зеленяка судять за те, що він на українських інтернет-форумах висловлював думку про «природну перевагу українців» і закликав вивезти всіх кацапів на Нову землю як націю «дебілів і виродків».

У випадку визнання обвинувачуваного винним, йому загрожує 2 роки позбавлення волі.

26.10.2006

 Поділитися