MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Допомога на мільйони. Волонтерська діяльність Харківської правозахисної групи у 2022 році«Розірви коло»: допомога для жінок у бідіДопомога – поруч!Швидка так і не приїхалаПеремога адвоката ХПГ! Довічника звільнено за хворобоюАдвокат рятує життяУ ООН розробили план допомоги мешканцям Сходу УкраїниНовий інтернет-ресурс ХПГ – «Правова допомога»Чи доступна безоплатна правова допомога у Чугуївському та Печенізькому районах?Зняти тягар доказів допоможе безоплатна правова допомогаШвыдка против УкраиныБрошура «Юридична допомога та гарантія прав громадян при її наданні»Безоплатна правова допомога для тих, хто залишив свої домівки через конфлікт на ДонбасіЮридична допомога ВПО на ВалківщиніПравова допомога вимушеним переселенцям, які живуть з ВІЛГуманітарна допомога із України не заїжджає до окупованих територійПравозахисник: Треба менше думати про те, скільком українцям потрібна ваша допомога, а реально допомагатиПравова допомога в реалізації права власності на земельну ділянку для учасників АТОВнутрішньо переміщеним особам – правова допомога та чуйністьБезоплатна правова допомога: нові реалії та виклики часу

«Швидка» залишила дітей помирати ЗА ІНСТРУКЦІЄЮ!?

13.11.2006    джерело: sian-ua.info
Віола Пух

Не дай Боже нікому!

Увечері 8 листопада в селі Старий Білоус трапилось лихо. Мати лишила вдома двох синів – 2-річного Кирила та 1-річного Данилка – і пішла нагодувати хвору родичку.

Біля ліжка стояла запалена свічка – у домі за несплату відключили електроенергію.

За версією МНС, старший хлопчик граючись скинув свічку. Зайнялося ліжко.

Діти сховалися від вогню в дальній кімнаті.

Мати повернулася через 20 хвилин і вже не змогла дістатися до дітей.

Витягли, але не врятували

Центр пропаганди МінНС повідомив: виклик надійшов о 17 годині, вже через 8 хвилин пожежники були на місці.

Вони дісталися до хлопчиків, але ті надихалися диму.

Викликали "Швидку".

Але міська станція відмовилася приїхати за викликом. Старий Білоус не входить у зону їх обслуговування.

Районна станція "Швидкої" аж на Бобровиці, в іншому кінці Чернігова. Медики їхали більше 20 хвилин.

"Всі ці 20 хвилин пожежники робили дітям штучне дихання та чекали. Ми не медики, і не можемо сказати, чи могли лікарі врятувати хлопчиків. Ми намагалися до останнього", - розповіли в управлінні МінНС.

Немає крайнього?

"Головного лікаря зараз немає", - відповіли на дзвінок журналіста в "Швидку допомогу".

Жіночка додала, що пан Яновський пішов до адміністрації, розбиратися з випадком на пожежі.

"Диспетчери діяли за інструкцією. Старий Білоус не обслуговує міська станція", - додала вона та відмовилася запросити до телефону когось із заступників чи лікарів.

Інструкція дорожча за Кирилка і Данилка?

 

P. S. Із власного досвіду…

Буквально вчора одна з чернігівок намагалася викликати "Швидку" перевезти до лікарні маму. Хвора не могла ані встати, ані сісти через нестерпний біль у спині. Мали направлення від лікаря.

"Ми не приїдемо. Хоча б устигти надати допомогу тому, хто її дійсно потребує. Добирайтеся до лікарні самі", - відрізав телефоном лікар "Швидкої". Представитися він відмовився.

Лікаря не розчулили ні слізні прохання, ні стогони хворої.

Їхали, лежачи, в таксі. До машини хвору несли на руках. Жінка плакала від болю всю дорогу…


09.11.2006

 Поділитися