MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Українська Гельсінська спілка з прав людини засновує щорічну антипремію за найбрутальніші порушення прав людини «Будяк року - 2006»

14.11.2006    джерело: www.helsinki.org.ua
Кожний лауреат буде мати право отримати безкоштовну консультацію правозахисників щодо покращення своєї роботи.

Починаючи з цього року, Українська Гельсінська спілка з прав людини (УҐСПЛ) буде відзначати премією «Будяк року» осіб та установи за найбільш ганебне та небезпечне порушення прав людини та основних свобод.
Вручення антипремії є щорічним проектом УҐСПЛ. Антипремія присуджується за діяння чи бездіяльність, які мали місце в період з 10 грудня цього по 10 грудня наступного року.
Право номінувати на отримання антипремії належить усім фізичним чи юридичним особам. Номінування відбувається шляхом подання заявки до Оргкомітету, єдиною умовою є – заявка не має бути анонімною.
Відзначати номінантів буде Конкурсна Комісія за спеціальним регламентом. doc-file (23.04 kb)
Вся інформація надана в заявці буде ретельно перевірена, а в разі рішення відзначити номінанта, йому буде надсилатись письмове запрошення прибути на церемонію оголошення лауреатів. Також, кожний лауреат буде мати право отримати безкоштовну консультацію правозахисників щодо покращення своєї роботи.
Проект «Будяк року» створено з метою привернути увагу громадськості до найсерйозніших порушень прав людини, що відбулися в державі протягом року, назвати осіб (організації), які припустилися найбрутальніших порушень прав людини, вказати на найнебезпечніші для прав людини тенденції та ініціативи у вітчизняному законодавстві чи правозастосовній практиці, стимулювати суспільну дискусію на правозахисну тематику.
Відзначення лауреатів відбуватиметься вже в цьому році. Починаючи від тепер і до 1 грудня приймаються заявки на номінування, заповнені за спеціальною формою.
Формуляр заявки на сайті УГСПЛ: doc-file (38.912 kb)
Заявки можна надсилати на адресу: 04071, м. Київ, вул. Олегівська 36, офіс 309 або на електронну адресу contact#helsinki.org.ua.

 Поділитися