MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Щодо справи музиканта Бусигіна

23.11.2006   
Віталій Новиков

Переглядаючи публікації в ЗМІ відносно справи музиканта В’ячеслава Бусигіна, важко уявити, що все це дійсно має місце в сучасній Україні, народ якої два роки тому вибрав демократичний шлях розвитку, у країні, що прагне до європейської інтеграції...

Нереальність і дикість цих подій, особисто в мене викликають негарне почуття, що ця вся справа є задумом якихось таємних злих сил й здійснюється як спецоперація по дискредитації України в очах світової громадськості. Інакше, я просто не можу логічно пояснити безглуздість цієї ситуації.

Скажіть мені добродії, яку таку величезну шкоду завдав Україні московський музикант, що переніс складну операцію, й не задекларував на митниці свої ліки, кілька десятків пігулок («Феназепам» і «Клоназепам»), – саме ту кількість, що йому було потрібно для лікування у відпустці? До того ж, ліки було виписані йому лікарем і придбані в аптеці за рецептом. Він не ховав ті ліки, він просто не знав, що їх треба декларувати! 

Як можна співвіднести це правопорушення, що вчасно «зупинили» прикордонники, з тим, що довелося йому перетерпіти впродовж двох місяців в слідчому ізоляторі, і якому, тепер загрожує стаття кримінального кодексу України про контрабанду наркотиків?

Невже хтось серйозно віритиме, що творча, культурна людина, що не п’є й не палить, і ніколи не була засуджена, процвітаючий музикант із гарною репутацією є наркодилером і контрабандистом?

Я в це не вірю!!!
Так само, як я не вірю в те, що наші правоохоронні органи вже давно закрили усі аптеки, де підліткам продають справжні наркотики (трамадол), пересаджали усіх бандитів по в’язницях й тепер залишилася сама тільки крихта - навчити громадян іноземних держав правильно заповнювати декларацію!

Я не вірю! Як і в те, що в самих цих органах вже давно побороли корупцію, і в те, що під час слідства вже не застосовують катування й жорстоке поводження, щоб будь якою ціною вибити з підслідного визнання. Я НЕ ВІРЮ! І жодна нормальна людина не віритиме, не повірять у Європі й не повірять в Росії… Скільки ж можна ганьбити Україну!!! Я, громадянин України,  я дуже люблю свою країну, але мені соромно за те, що відбувається. Й те, що робиться у відношенні Бусигіна, на мою думку, несе величезну шкоду моїй країні, і її престижу.

Я звертаюся до харківських музикантів і просто до небайдужих людей!
Чудовий музикант, гарна людина, ваш колега, потрапив у біду. У цю халепу може потрапити кожен з вас. Все це дуже серйозно. Будь ласка, хто зможе, прийдіть до суду. Хоча б для того, щоб підтримати хлопця. За словами його адвоката, перше засідання відбудеться 30.11.06, в 11-00, у Дергачівскім суді Харківської області

Скорочено, подробиці тут:  http://musicsclub.com/index.php?id=1164210946

23-11-2006

 Поділитися