MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

‘Росія воює проти звичайного життя людей’, — Президент УкраїниВійна проти пам’яті — як росіяни руйнують пам’ятники та меморіали в Україні Пропутінські заклики та війна проти українського збіжжяRussia abducts, tortures and ‘sentences’ disabled Ukrainian to 16 years on legally absurd charges У Росії вербують увʼязнених жінок воювати проти УкраїниХристияни та митці проти війни. Дайджест російських протестівГрупа ‘Першого Грудня’ — проти відставки ЗалужногоСоборність України: через спротив, піт і кров…Ukrainian veteran sentenced to six years in Russia for 'a crime of a theoretical nature' - defending Ukraine in 2016У 2023 році в Україні розпочали 3622 кримінальні провадження щодо домашнього насильства Мова: зброя для спротиву чи об’єкт для обмежень?Війна проти незалежної культури. Дайджест російських протестівКувалди проти пам’яті. Підсумки тижняРФ скоїла понад пів тисячі злочинів проти українських журналістів і медіа від 24.02.2022 Звіт за результатами моніторингового візиту до Сумської виправної колонії №116 Більшість доказів проти мене — самообмова, вибита під тортурами. Інтерв’ю з Григорієм СінченкомВійна проти мистецтва. Війна проти життя. Підсумки тижняУ Німеччині сексуальне насильство переслідуватимуть як воєнний злочин і злочин проти людяностіУкраїна перша в історії людства розслідує злочини проти довкілля як воєнні злочини, — КостінЗа 13 днів серпня в ООН зафіксували 258 випадків загибелі або поранення мирних мешканців України

Україна приєдналася до акції «16 днів проти насильства»

25.11.2006    джерело: www.helsinki.org.ua
Акція традиційно розпочинається в Міжнародний день боротьби з насиллям щодо жінок, який відзначається 25 листопада, і триває до Міжнародного дня прав людини – до 10 грудня. Акцент цього року робиться на протистоянні насильству в сім’ї.

З 25 листопада по 10 грудня Україна приєднається до міжнародної акції «16 днів проти насильства», акцент в якій цього року робиться на протистоянні насильству в сім’ї.
Акція традиційно розпочинається в Міжнародний день боротьби з насиллям щодо жінок, який відзначається 25 листопада, і триває до Міжнародного дня прав людини – до 10 грудня. В усьому світі ця акція відзначається з 1991 року, а наша країна приєдналася до неї з 2001 року.
Завдання акції – привернути увагу громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї; активізувати партнерський рух громадських організацій та державних органів щодо попередження насильства та захисту прав жінок в Україні; сприяти утвердженню ненасильницької ідеології в територіальних громадах та в українському суспільстві в цілому.
«Символічно, що дана акція фактично співпала з парламентськими слуханнями «Сучасний стан та актуальні завдання у сфері попередження ґендерного насильства», - підкреслила Директор департаменту сімейної та ґендерної політики Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту Ельза Лещенко на прес-конференції в Києві 24 листопада. Вона повідомила, що в Україні ця акція буде проводитися у відповідності до наказу Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленка у кожному регіоні, а здійснювати її будуть співробітники Мінсім’їмолодьспорту у співпраці з представниками громадських жіночих і молодіжних – організацій.
«На відміну від попередніх років, зараз значно розширено список форм заходів, що відбуватимуться в рамках акції: це будуть не лише навчальні семінари, «круглі столи» і виставки, але й театральні вистави, спеціальні уроки в школах і навіть тематичні рок-концерти», - підкреслила Ельза Лещенко.

 Поділитися