MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Президент відкрив пам’ятник жертвам ГолодоморуЮщенко пропонує карати за невизнання ГолодоморуРада проігнорувала Ющенка та церковних ієрархівГлави церков просять Верховну Раду визнати Голодомор актом геноцидуПрезидент України доручив керівникам регіонів відзначити 25 листопада День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресійРосія не вважає геноцидом так званий голодомор в УкраїніДві третини українців звинувачують у Голодоморі СталінаРосія критикує Україну за міжнародні зусилля визнати Голодомор геноцидом.Без терміну давностіЮщенко внесе до ВР проект закону про визнання голодомору актом геноцидуЮщенко доручив активізувати роботу щодо визнання Голодомору актом геноцидуПрезидент України: Промова з нагоди відзначення Дня жертв ГолодоморівВерховна Рада України прийняла Закон про Голодомор 1932-1933 років в Україні (Інформаційне управління)Заява з приводу відмови встановити у Харкові пам’ятник жертвам голодоморуПро Голодомор 1932 – 1933 років в УкраїніВиступ на вечорі-реквіємі «Народ мій є!», присвяченому Дню пам’яті жертв голодоморів та політичних репресійПольща засуджує режим за ГолодоморЄвропарламент про ГолодоморВідповідальністьУ Києві відкриють офіс МКС, а Ісландія визнала Голодомор геноцидом

Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору

25.11.2006    джерело: www.unian.net
25 листопада у Києві відбуваються заходи із вшанування жертв Голодомору 30-х років в Україні. Об 16.00 - відбудеться Загальнонаціональна хвилина мовчання, після цього розпочнеться загальнонаціональна акція «Засвіти свічку!»

Сьогодні Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів і політичних репресій.

Заходи розпочалися о 09.00- 09.45 панахидою за померлими з голоду. У Софійському соборі Національного заповідника «Софія Київська» проходить спільна молитва ієрархів християнських церков за участю Президента України Віктора Ющенка.

Об 11.00 на місці спорудження Меморіального комплексу пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років в Україні відбулася церемонія встановлення наріжного каменю.

У виступі на церемонії закладки символічного каменю, Віктор Ющенко заявив, що винуватцем Голодомору 1932-1933 років був комуністичний, тоталітарний, сталінський режим.

За словами Президента, «сьогодні ми відзначаємо великий трагічний і водночас знаковий день. Сьогодні ми згадуємо мільйони жертв безвинно загиблих».

На 11.30 запланована висадка другої черги Калинового гаю у Печерському ландшафтному парку.

З 15.00 по 16.00 буде організовано скорботну ходу від Софійського майдану до Пам’ятного знака Жертвам голодомору 1932-1933 рр. на Михайлівській площі.

16.00 - загальнонаціональна хвилина мовчання.

Після цього розпочнеться загальнонаціональна акція «Засвіти свічку!»

З 18.00 по 20.30 триватиме акція «Народ мій є!», під час якої буде оприлюднено свідчення про голодомор 1932-1933 рр. в Україні.

Цього ж дня в Національній опері України ім. Т.Г. Шевченка пройде «Реквієм» Дж. Верді.

 Поділитися