MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Праця за ґратами: депутати пропонують змінити правилаКатування та рабська праця: Росія планує побудувати десятки нових в’язниць для українців — APВ Україні безробітних жінок більше ніж чоловіківОпис результатів робочої зустрічі групи №6 Експертної ради при МВС «Тісна співпраця з населенням та місцевими громадами. Підзвітність та прозорість в роботі»Праця з інтимом як додатковим «робочим нормативом»Дитяча інтернет-порнографія з Росії «переїжджає» до УкраїниДіти: «непристойні пропозиції» у цифрахІнтернет Асоціація України критикує законопроект щодо протидії розповсюдження дитячої порнографіїВерховна Рада прийняла за основу законопроект щодо протидії розповсюдженню дитячої порнографіїЄвропа допомагає захистити українських дітей від сексуальних злочинівПіди туди, не знаю куди, та заборони усеПрезидент підписав порнозаконКарась Галерея та УГСПЛ розпочали акцію-протест «Упорно»Приєднуйтесь до спільної кампанії правозахисників і митцівЛа Страда-Україна: Зміни до ККУ не захищають прав дитини94,2% українців підтримують запровадження покарання за зберігання дитячої порнографіїПраця засудженихСпівпраця судів та ЗМІПраця українських дітей на полях ’руйнує їхнє майбутнє’ООН стурбована масштабами дитячої проституції в Україні

В Україні працює півмільйона дітей

04.12.2006   

В Україні працює більше 456 тис. дітей, в основному - у нелегальному секторі економіки. Це, у першу чергу, жебрацтво, а також порнографія і сексуальна експлуатація.

Про це повідомив голова Федерації роботодавців України Володимир Грищенко під час міжнародного семінару "Організація роботодавців прикладає зусилля для протидії торгівлі людьми і викорінювання найгірших форм дитячої праці".

"Ми повинні констатувати, що в Україні це є, і, як правило, це діти від 9 до 13-14 років. Це жахливо", - підкреслив він.

Крім того, дитячу працю використовують у вугільних регіонах на так званих нелегальних шахтах. За його словами, діти працюють і в сільському господарстві, але при цьому він підкреслив, що в цьому питанні є дві сторони, тому що в українській традиції в селі діти були задіяні у веденні господарства.

Тому, зазначив Грищенко, потрібно визначити грань, коли мова йде про трудове виховання дітей, а коли - про експлуатацію дітей. За його словами, якщо праця на сільгоспроботах позначається на якості знань, одержуваних у школі, то "це лихо".

Грищенко повідомив, що для роботодавців дитяча праця вигідна в першу чергу тим, що дітям платять менше ніж дорослим. Наприклад, жебрацтво дає в середньому 178 грн на місяць, в інших секторах праці дитячий заробіток складає близько 333 грн на місяць. До того ж діти не готові протистояти незаконному великому навантаженню. Крім того, як зазначив Грищенко, на сьогодні, на жаль, є попит на порнографічну продукцію, у якій знімаються діти.

За його словами, один з методів запобігання експлуатації дитячої праці - визнання проблеми. "Головне - потрібно заявити, що така проблема є. Це дуже важливо". Також, на думку голови Федерації роботодавців, важливим є і суспільна думка. Він підкреслив, що легалізація дитячої праці ні в якому випадку не є можливою.

www.korrespondent.net  за матеріалами ЛIГАБiзнесIнформ

 

 Поділитися