MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Євген Захаров: 99% затриманих росіянами пройшли через катування, попри вік та статьЕвгений Захаров отдаст Премию Гавела на зубные протезы пострадавшим от пыток россиянЄвген Захаров віддасть Премію Гавела на зубні протези катованим‘Більшість була за смертну кару’. Євген Захаров розповідає, як в Україні скасовували покарання смертюЗ такою навалою злочинів не впоралася б жодна правоохоронна система світу, — Євген ЗахаровЄвгена Захарова включено до shortlist премії імені Вацлава Гавела 2023 року‘Імовірність притягти до відповідальності Росію зросте після її поразки’. Інтерв’ю Євгена Захарова ‘Детектору медіа’‘Це було за Сталіна, це відбувається за Путіна’ — розмова з Євгеном Захаровим про геноцид українського народуВійна і свобода совісті: чи можна відмовитися від служби у ЗСУ через релігійні переконання? Говоримо із дослідником релігії і права Дмитром Вовком та директором ХПГ Євгеном ЗахаровимЄвген Захаров про Оленівку: ‘Правду в таких історіях приховати неможливо’Євген Захаров: «Я сподіваюсь, що після перемоги Україна зміниться на краще, але за це треба буде боротися»Євген Захаров: Коли наступали росіяни, ув'язнених звільнили і вони пішли давати відсіч вороговіОкремі зауваження щодо законопроєкту №5019 про зміни до закону про ОмбудсменаПроєкт Закону України «Про статус Омбудсмена»Про моделі сильного та слабкого ОмбудсменаДві тисячі українців перебувають за ґратами у РФ – Омбудсмен Людмила ДенісоваЄвген Захаров: Держава не має права вирішувати за людей, як їм жити, де працювати та зароблятиВимагаємо припинити недопуск адвокатів до клієнтів – Євген ЗахаровЄвген Захаров: Катування – це практика «руского міра», що тягне нас назад«Те, що видають за реформу, насправді реформою не є», – Євген Захаров про пенітенціарну систему (ВІДЕО прес-конференції)

Євген Захаров став офіційним кандидатом на посаду омбудсмена

20.12.2006    джерело: www.maidan.org.ua

Профільний комітет Верховної Ради більшістю голосів присутніх визнав кандидатуру Євгена Захарова відповідною вимогам законодавства для обіймання посади Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

«За» проголосували 7 з 10 присутніх на засіданні членів комітету, 3 – утрималися. «Проти» не голосував ніхто. На засіданні була присутня і Ніна Карпачова.

Таким чином рівно через місяць після початку кампанії громадського лобіювання Євген Захаров став офіційним кандидатом на посаду українського омбудсмена. Це – безпрецедентний випадок не тільки в Україні, але і в світовій практиці, коли на посаду омбудсмена був висунутий представник громадськості самими ж громадянами.

Тепер в нас попереду найважче. Знайти більшість голосів депутатів Верховної Ради. Для тих, хто читаючи ці рядки, думає «це неймовірно», згадайте, що ви те саме думали місяць тому навіть про можливість реєстрації Євгена Захарова кандидатом.

Нагадуємо, що 21 грудня о 13:00 в агентстві Інтерфакс-Україна, Київ, вул. Рейтарська, 8/5а, запланована прес-конференція Євгена Захарова «Інститут омбудсмена: проблеми і перспективи», де, крім нього, виступлять ще й представники громадськості з розповідями, як народилася сама ідея лобіювання безпартійного і політично незаангажованого кандидата на вакантну посаду омбудсмена, і чому вони вважають питання призначення омбудсмена найважливішим зараз у порядку денному Верховної Ради. Запрошуються всі! Ми обіцяємо, що буде цікаво!

Якщо ви самі чи ваша громадська організація ще не приєдналися до ініціативи «Захарова – в омбудсмени!» – читайте як ви можете це зробити тут: http://maidanua.org/static/viol/1166050148.html

 Поділитися