MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Студенти Сумщини вимагають звільнити Плеханова з посади заступника голови МВС

21.12.2006    джерело: www.unian.net
Студенти нагадують про незаконні дії Сумської обласної міліції влітку 2004 року і, зокрема, руйнування наметового містечка у Сумах, побиття учасників ходи на Київ під Андріяшівкою Роменського району, активну участь у фальсифікації виборів Президента

Студенти Сумщини виступають проти призначення колишнього начальника УМВС Сумської області Миколи Плеханова заступником міністра внутрішніх справ України.

Як передає кореспондент УНІАН, у зверненні до керівництва держави та області, яке ухвалили Студентське братство Сумщини, Студентський Рух спротиву та Громадська ініціатива «Нічний дозор», вони вимагають звільнити М.Плеханова з посади і не допускати подібних призначень в майбутньому.

Студенти нагадують про незаконні дії Сумської обласної міліції влітку 2004 року і, зокрема, руйнування наметового містечка у Сумах, побиття учасників ходи на Київ під Андріяшівкою Роменського району, активну участь у фальсифікації виборів Президента.

Призначення М.Плеханова вони називають «ганьбою для української демократії» і заявляють, що у випадку бездіяльності залишають за собою право "на адекватні дії".

Як повідомляв УНІАН, 13 грудня міністр внутрішніх справ України Василь ЦУШКО представив керівному складу МВС України новопризначених керівників міністерства. Зокрема, постановою Кабінету Міністрів від 13.12.2006. М.Плеханова призначено заступником міністра з питань кадрової роботи та внутрішньої безпеки.

15 грудня Президент України Віктор Ющенко зупинив дію декількох постанов Кабінету Міністрів про призначення семи заступників міністра внутрішніх справ.

 Поділитися