MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

В Туреччині звільнено повій-українокУкраїна - європейський лідер із торгівлі людьмиШлях до рабстваОцінка торгівлі людьми в УкраїніСто тисяч українців продали в рабство (розширено)Мешканці Рівного відправили в рабство 40 жінокООН стурбована масштабами дитячої проституції в УкраїніПерешкоди для реєстрації та підтвердження громадянства створюють загрозу нової хвилі безгромадянства в Україні: попередній правовий аналіз10 листопада – головне за деньУ Києві затримали очільника донецької «Ізоляції»За 30 років 260 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьмиМандрівка Європою для вразливих груп населення – в Одесі викрили канал торгівлі людьми Короткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у другій половині 2020 рокуКоли скінчиться кошмар – жертви торгівлі людьми чекають на звільненняПрацюй безпечно! У Харкові відкрилася виставка, присвячена попередженню трудового рабстваЗатримано трьох вербувальників. ЗновуЯк запобігти трудовому рабству«Навіть якщо втечеш – сховатися не зможеш»Україна потребує нових законів щодо сурогатного материнства – Людмила Денісова (ВІДЕО)

16 українців півроку були рабами в Росії

25.01.2007    джерело: www.unian.net
Прокуратура Вінницької області порушила кримінальну справу стосовно громадянина Молдови, який підозрюється в торгівлі людьми - жителями Вінницької області. Про це кореспонденту УНІАН повідомили в центрі громадських зв’язків УМВС у Вінницькій області. Згідно з повідомленням, 39-річний молдаванин у травні 2006 року завербував 16 жителів Крижопільського та Тростянецького районів для виконання будівельних робіт у Росії. Підозрюваний також обіцяв зарплатню в Росії від 400 доларів. Вінничани віддали йому свої паспорти. Після чого, вони були нелегально вивезені на одну із ферм в Курській області (Росія), де були змушені обробити 90 га посівів цукрового буряку. Як виявилось, підозрюваний раніше домовився із фермером про такі дії. Після виконання вінниччанами польових робіт, фермер заплатив молдаванину 240 тис. російських рублів. Проте, підозрюваний із завербованими за виконану роботу не розрахувався, заявивши, що фермер йому не заплатив. Надалі, молдаванин змусив вінниччан працювати далі нібито для відшкодування своїх витрат із їх доставки в Росію, а також на утримання і харчування. Ті, хто відмовлялися працювати, зазнавали побиттів від спільників молдаванина. У ЦГЗ зазначили, що частині завербованих протягом серпня-жовтня 2006 року вдалося втекти. Інші жителі Вінницької області безплатно пропрацювали більше 6 місяців у Росії та повернулися додому лише після того, як їхні родичі звернулися до правоохоронних органів. Підозрюваний затриманий. За даним фактом порушена кримінальна справа за статтею 149 ч.2 Кримінального кодексу України (торгівля людьми відносно групи осіб).
 Поділитися