MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Рада Європи нагадала Ющенку про невиконану обіцянкуПотебенько має бути не нагородженим, а покараним – Мирослава ГонгадзеУ світі Ющенка звинувачують у нагородженні людини, яка завалила справу ГонгадзеЛідери громадських організацій просять Ющенка відкликати нагороду ПотебенькаПрокурори у справі Гонгадзе просять суд призначити медекспертизи для підсуднихЗаходи пам’яті Георгія Гонгадзе, які відбудуться у КиєвіЩе один експериментПам’ять загиблих журналістів вшанували вчора у КиєвіДень пам’яті Георгія ГонгадзеАкція до дня загибелі Георгія Гонгадзе в Харкові (ФОТО)Генпрокуратура вже не вважає вбивство Гонгадзе замовним?Прокуратура закінчила слідство у справі ПукачаГенпрокуратура прийшла до Української правдиСпільна заява з приводу десятих роковин загибелі Георгія ГонгадзеСлідство Генпрокуратури: убити Гонгадзе наказав КравченкоСправа Климентьєва приречена, як і справа ГонгадзеВалентина Теличенко: «Замовники вбивства Гонгадзе мають хороші шанси уникнути покарання»21 травня 2010 Георгію Гонгадзе мав би виповнитися 41 рік.Імітація розслідування гучної справиПопри арешт Пукача замовники залишаються недоторканими - 4 звіт по Справі Гонгадзе

Генпрокуратура розпочинає слідство у справі вбивства журналіста Гонгадзе з чистої сторінки

30.01.2007    джерело: www.radiosvoboda.org
Леся Гонгадзе вважає, що те, що Президент не виконав своєї обіцянки, даної у 2005 році європарламентарям, свідчить лише про одне: “Я думаю, що він просто не може це зробити. Генпрокуратура дала нового слідчого пана Харченка, який має почати все з початку.

Про це сьогодні заявила його мати Леся Гонгадзе.  За її словами, те, що Президент не виконав своєї обіцянки, даної у 2005 році європарламентарям, свідчить лише про одне: “Я думаю, що він просто не може це зробити. Генпрокуратура дала нового слідчого пана Харченка, який має почати все з початку. Мені запропонували 4 раз зайти у морг для того, щоб взяти матеріали для ДНК. Я була 14 годин біля цих кісток. Учетверте я не зможу це зробити. Вони хочуть мене добити. Маючи таку кількість матеріалів, вони справу не розслідують. Для чого ще раз морг, ДНК? Вже 4 лабораторії світу робили аналіз ДНК. Всі результати однакові. Пізнати те, що я бачила в моргу і сказати, що це належить моєму синові, я не можу”.

Напередодні Генеральний секретар Ради Європи Тері Девіс заявив, що найбільшим розчаруванням для Європи стало нерозкриття в Україні справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. І що це негативно впливає на репутацію України за кордоном.

 Поділитися