MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Він мріяв збудувати супербудинок ‘Я не знаю, чи існує мій будинок’Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 січня 2023 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 грудня 2022 рокуІсторія сестер із Маріуполя. Потрапити до в’язниці у Докучаєвську через гімн України у телефоні та фото у вишиванкахХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  12 вересня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  10 червня 2022 року‘Я зайшла у Metro і розплакалася’, — дівчина, яка 3 тижні прожила у Маріуполі під обстріламиХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 березня 2022 рокуМешканець Балаклії відсудив у військової частини 300k ₴ за шкоду від вибухів на складах боєприпасівКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у 2017 роціКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у першій половині 2017 рокуКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у 2016 р.Переслідування громадянського суспільства в Україні в 2011 роціУ Харківській області цензури немаєРезультати моніторингу: Влада в регіонах стає толерантнішою до медіаХерсонська обласна організацяї Комітету виборців України. Регіональна доповідь про стан із дотриманням прав та свобод людини в Херсонській області у 2005 році. Частина 2

У Харкові спалено автомобіль головного редактора газети «П’ятниця» Ігоря Піддубного

02.02.2007   
Юрій Чумак
Вночі 31 січня згорів автомобіль, що належить депутату Харківської обласної ради від «БЮТ», директору телерадіокомпанії «Харківські новини», редактору культової в місті газети «П’ятниця» Ігорю Піддубному.

Пожежа почалась о п’ятій годині ранку, про неї журналісту повідомила його сусідка. За словами Ігора Піддубного, «Опель Сігма» стояв у дворі його будинку в центрі міста, на ніч він вимкнув та заблокував електропроводку. Журналіст намагався сам збити вогонь, на допомогу йому прийшли сусіди, незабаром прибули пожежники, які й загасили полум’я. Втім, вогнем новий автомобіль майже дощенту знищений: салон автомобіля повністю вигорів, його задня та бокова шибки розбиті.

Ігор Піддубний не виключає, що нічна пригода пов’язана з його журналістською діяльністю: «Мені ніхто не погрожував. Ні на кого думати я не хочу. Але достатньо переглянути політику моїх ЗМІ – газети, радіо, телебачення, – щоб зрозуміти, кому б хотілося б зробити якесь попередження».

Останнім часом проти газети «П’ятниця», що має опозиційне забарвлення по відношенні до правлячої Партії регіонів, висунули кілька судових позовів.

На думку губернатора Харківської області Арсена Авакова, знищення автомобіля журналіста – це ще одна ланка на шляху залякування і загроз, які, на превеликий жаль, стали нормою в суспільстві Харкова після приходу до влади у місті команди нового мера.

У зв’язку з цим пан Аваков заявив: «Як і тисячі харків’ян, я хотів би почути від слідчих органів чіткі відповіді на ряд запитань:

- Чи пов’язаний спалах автомобіля Ігоря Піддубного з його професійною діяльністю?

- Чи не є те, що трапилося, спробою окремих кримінальних авторитетів і структур залякати представників засобів масової інформації, і таким чином порушити конституційні права громадян на свободу слова і отримання достовірної і об’єктивної інформації?»

Розслідуванням причин пожежі зараз займаються правоохоронці. Міліція відпрацьовує декілька версій інциденту, не виключаючи й навмисний підпал.

 Поділитися