MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Завтра вибори Уповноваженого Верховної Ради з прав людини

07.02.2007    джерело: www.unian.net
Євген Захаров вважає, що інститут регіональних представників Уповноваженого з прав людини необхідно запровадити для підвищення ефективності роботи Омбудсмена в Україні.

У разі обрання на посаду Уповноваженого Верховної Ради з прав людини правозахисник Євген ЗАХАРОВ має намір насамперед ввести посади регіональних уповноважень з прав людини.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив під час прес-конференції у Чернігівському прес-клубі реформ.

За його словами, інститут регіональних представників Уповноваженого з прав людини необхідно запровадити для підвищення ефективності роботи Омбудсмена в Україні. „Особливо це актуально для регіонів, у тому числі й Чернігова, де є сильні правозахисні організації”, – сказав Є.ЗАХАРОВ. На його думку, для Уповноваженого важливою є співпраця з неурядовими та правозахисними організаціями. Кандидат на посаду Омбудсмена також повідомив про наміри запровадити уповноважених з прав дитини, прав меншин та доступу до інформації і захисту персональних даних.

Як повідомляв УНІАН, на посаду Уповноваженого ВР з прав людини претендують два кандидата: народний депутат України від Партії регіонів Ніна КАРПАЧОВА, яка обіймала цю посаду впродовж восьми років, та голова Української Гельсінської Спілки, співголова Харківської правозахисної групи Є.ЗАХАРОВ.

Завтра, 8 лютого, Верховна Рада планує обрати Уповноваженого з прав людини.

 Поділитися