MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Полоненого правозахисника Максима Буткевича тримають у колонії в так званій ‘ЛНР’Росія має повернути ще шістьох дітей до України Ідеолога ‘денацифікації’ України засудили до 10 років позбавлення воліУ колонії, де утримують кримську журналістку Ірину Данилович, жахлива антисанітаріяДовгий шлях додому: РФ має повернути Богдана ЄрмохінаДев’ять тижнів американського професора в Україні‘Чорна рота’ беркутівців і ‘медіаполіцейські’ в РФРідні не знають, де росіяни тримають полоненого правозахисника Максима Буткевича“Доведення геноциду стане своєрідною крапкою у взаємовідносинах України і Росії”, — БєлоусовПідлітка, якого обвинувачують у замаху на Маргариту Симоньян, катували струмомТюрма за лайки? Як в Україні карають за виправдовування російської агресіїДмитро Вовк: Чи можна заборонити УПЦ? ‘Кожен приїзд білого автобуса ефесбівців означав, що людей катуватимуть’Близько 28000 українців є зниклими безвісти за особливих обставинПАРЄ визнала чинний російський режим диктатурою Зросла кількість загиблих від ракетного удару РФ по Грозі (оновлено)Трагедія в Грозі, обстріли Херсона і Харкова, війна в Ізраїлі. Підсумки тижня‘Майже тиждень тримали з мішком на голові’Нарімана Джелялова незаконно етапували до російської тюрмиДорослі й діти у російській неволі. Підсумки тижня

Російська мова у Харкові – велика, могутня та регіональна

08.02.2007   
Георгій Кобзар

Апеляційний суд Харківської області 6 лютого своєю ухвалою залишив без розгляду позовну заяву прокурора Харкова Володимира Суходубова щодо визнання недійсним і скасування рішення Харківської міськради від 6 березня 2006 р. «Про російську мову в м. Харкові».

Про це повідомив офіційний сайт Харківської міськради з посиланням на представника міськради в суді Ярослави Ніколенко.

За її словами, у суд надійшли заяви, спрямовані представником Верховної Ради й першим заступником міністра Кабінету Міністрів, у яких зазначено, що Харківська міськрада «жодним чином не порушила законних прав і інтересів Кабінету Міністрів і Верховної Ради в сфері регулювання питань про мови». У заявах відзначено, що рішення міськради прийняте в межах повноважень, наданих раді законом і способом, передбаченим Конституцією України.

Цікаво, що суд взяв до уваги листи від Верховної Ради та Кабміну і проігнорував позовну заяву прокурора, врахував те, що рішення Харківської міськради, мовляв, не порушило прав уряду та парламенту, та знехтував правами і законними інтересами громадян, яких у Харкові, як за радянських часів, знову намагаються русифікувати.

Визначення Апеляційного суду набуло законної сили з моменту оголошення. А у міській раді зухвало заявили: «Таким образом, решение горсовета является законным и действующим на территории Харькова. Русский язык сохраняет статус регионального в определении Европейской хартии региональных языков и языков меньшинств и применяется наряду с государственным языком  в работе горсовета, его исполнительного органа, в официальных сообщениях и объявлениях».

Отже, переможців виборів не судять?!

 Поділитися