MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

В Туреччині звільнено повій-українок16 українців півроку були рабами в РосіїШлях до рабстваОцінка торгівлі людьми в УкраїніСто тисяч українців продали в рабство (розширено)Мешканці Рівного відправили в рабство 40 жінокООН стурбована масштабами дитячої проституції в УкраїніПерешкоди для реєстрації та підтвердження громадянства створюють загрозу нової хвилі безгромадянства в Україні: попередній правовий аналіз10 листопада – головне за деньУ Києві затримали очільника донецької «Ізоляції»За 30 років 260 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьмиМандрівка Європою для вразливих груп населення – в Одесі викрили канал торгівлі людьми Короткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у другій половині 2020 рокуКоли скінчиться кошмар – жертви торгівлі людьми чекають на звільненняПрацюй безпечно! У Харкові відкрилася виставка, присвячена попередженню трудового рабстваЗатримано трьох вербувальників. ЗновуЯк запобігти трудовому рабству«Навіть якщо втечеш – сховатися не зможеш»Україна потребує нових законів щодо сурогатного материнства – Людмила Денісова (ВІДЕО)

Україна - європейський лідер із торгівлі людьми

19.02.2007    джерело: www.5tv.com.ua
Такі дані оприлюднила Міжнародна організація з міграції. Білорусь та Молдова також очолюють перелік європейських країн, звідки надходить "живий товар" для тяжких сільськогосподарських робіт, занять проституцією та жебрацтвом. На думку експертів Організації з Міграції, ці держави приділяють недостатньо уваги боротьбі з організованою злочинністю та корупцією у сфері работоргівлі. За підрахунками фахівців, згадані пост-радянські країни разом із Румунією та Болгарією щороку продають щонайменше 225 тисяч рабів. Такі показники не відповідають офіційній статистиці. Так напередодні український Департамент з боротьби зі злочинами заявив, що за минулий рік виявив 376 правопорушень, пов’язаних із торгівлею людьми.
 Поділитися