MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Білоруські жінки їдуть протестувати в КиївБілоруська весна настає у КиєвіВ Украине, Латвии, Литве, Эстонии пикетировали белорусские посольстваУ Білорусі опозиція має намір акціями протесту відзначити річницю переобрання Лукашенка на третій президентський термінБілоруський «флешмоб».Демонстрантів у Мінську розігнали водометамиУ Києві бігали на лижах по асфальту за кубок ЛукашенкаУ Мінську ув’язнили українку - за рекламування опозиціїЯк у Фінляндії та Німеччині розслідують скоєні в Україні воєнні злочини‘7 днів, щоб залишити країну’: білоруському подружжю добровольців вдалося подати документи до ДМС після розголосу Нобелівську премію миру отримали український “Центр громадянських свобод”, білоруський правозахисник та російський “Меморіал”Російських та білоруських чиновників не бажають бачити на річниці визволення концтаборів Бухенвальд і Міттельбау-ДораПерша підозра військовослужбовцю РФ за зґвалтування жінки на КиївщиніБілоруська карта ПутінаБілорусь – друга в Європі за кількістю в’язнів на 100 тисяч населенняБілорусь: Радіо Свобода визнана «екстремістським формуванням»Білорусь: Колесникову та Знака засудили до 11 та 10 років колоніїБілорусь: Колесниковій та Знаку загрожує 12 років позбавлення воліБілорусь: Верховний суд ліквідував Білоруську асоціацію журналістівБілорусь: ПЦ «Весна» безоплатно допоможе жертвам тортур у рамках універсальної юрисдикції

Мешканки Білорусі пікетують посольство у Києві

02.03.2007    джерело: www.5tv.com.ua

Добитися правосуддя від влади прийшли мешканки Білорусі під посольство своєї країни у Києві. Вони спеціально приїхали з Мінська, щоби привернути увагу до неможливості доступу до правосуддя у своїй країні.

Пікетувальниці кажуть, їхні родичі засуджені незаконно, але домогтися звільнення - неможливо. Влада Білорусі вимагає від правоохоронців 100-відсоткового розкриття злочинів. Саме тому, на думку жінок, правоохоронці неуважно розслідують справи, а прагнуть їх якомога швидше закрити. Активістки сподіваються, що акція, яка відбувається напередодні візиту Олександра Лукашенка до Києва, дасть українській стороні можливість підняти це питання на переговорах з білоруською владою.

Люди: "Должен быть визит нашего президента, и так как в нашей стране услышать наши власти не могут нас, мы думали, что приурочим это к визиту и здесь может быть наш президент узнает о бедах своего народа. В конституции написано, что народ - власть. но мы без власти и без прав.  Произвол у нас 100% даже больше".

 Поділитися