MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Стартував проект „Підтримка громадських ініціатив в Україні” Східноєвропейського демократичного центру (EEDC)

13.03.2007    джерело: www.civicua.org
EEDC планує підтримувати розвиток місцевих молодіжних неурядових організацій в створенні місцевих коаліцій та посилювати їх мотивацію у поглибленні співпраці, як між учасниками проекту такі і між різними секторами українського суспільства

Проект поширюватиме свою діяльність у дев’яти областях України від Заходу до Сходу, від Півночі і до Півдня. Реалізація проекту „Підтримка громадських ініціатив в Україні” - це продовження дій, що проводяться Східноєвропейським демократичним центром (EEDC) протягом ось вже 6-ти років.
Цього року проект буде спрямований здебільшого на Півдні та Сході України, хоч і продовжуватиме підтримку громадських ініціатив також на Заході, Центрі та Півночі України. Ми плануємо підтримувати розвиток місцевих молодіжних неурядових організацій в створенні місцевих коаліцій та посилювати їх мотивацію у поглибленні співпраці, як між учасниками проекту такі і між різними секторами українського суспільства – влади, бізнесом, НДО та ЗМІ.
Мета проекту 2007
Забезпечити підтримку регіональних молодіжних громадських організацій для створення національної мережі молодіжних організацій, що працюватиме над розвитком міжсекторної співпраці та розвиту місцевих територіальних громад України.
На кого спрямовано проект
В першу чергу проект 2007 року спрямований на представників місцевих молодіжних громадських організацій, або ж громадських організацій, що працюють з молоддю, представників місцевої влади та журналістів регіональних засобів масової інформації. Ми переконані, що саме ці три категорії українського суспільства, об’єднавшись, можуть значною мірою покращити стан третього сектору в малих містах, районних центрах, селищах та селах України, а також стануть рушійною силою з покращення відносин між різними категоріями місцевих суспільств. Проект охопить: Вінницьку, Сумську, Чернігівську, Одеську, Запорізьку, Полтавську, Тернопільську, Херсонську та Харківську.
Впродовж 2007 року спільно з українськими партнерами EEDC, організує і поведе цикл семінарів для представників громадських організацій, представників ЗМІ та представників місцевої влади; конкурс для координаційних груп із регіонів України; конкурс міні-грантів для громадських організацій з 9ти областей; організує і проведе стажування для активістів третього сектору в кращих українських неурядових організаціях а також організує стажування в кращих неурядових організаціях Польщі для представників неурядових організацій з регіонів України, представників ЗМІ та представників регіональної влади, що працює з молоддю.

КОРОТКО ПРО EEDC:
Товариство Східноєвропейський демократичний центр зареєстровано в 2001 р. Воно виникло на основі Білоруської програми Фонду “Інститут сприяння демократії у Східній Європі”. Діяльність Товариства спрямована на розвиток демократії, підтримку громадянських ініціатив і проектів, поширення інформації про права людини, а також на побудову відкритого суспільства, сприяння суспільним і політичним перетворенням в посткомуністичних країнах. До 2001 року СДЦ здійснювало свої програми переважно в Білорусі. У 2001 р. був проведений перший проект в Україні. З того часу СДЦ постійно підтримує громадські ініціативи, незалежні засоби масової інформації, а також програми обміну досвідом між для українських державних службовців, а також обмін досвідом з питань проведення адміністративної реформи в Україні.
Діяльність СДЦ щорічно фінансується завдяки системі грантів від кількох донорських організацій; до постійних партнерів перш за все належать National Endowment for Democracy, The Charles Stewart Mott Foundation, Freedom House.

 Поділитися