MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Тепер вбивствами та самогубствами будуть займатися органи МВД

15.03.2007    джерело: www.helsinki.org.ua
Відповідно до запропонованих змін, з підслідності слідчих органів прокуратури будуть вилучені й передані до підслідності слідчих органів внутрішніх справ такі злочини як навмисне вбивство, вбивство по необережності, доведення до самогубства та інші.

Верховна Рада України прийняла в цілому Закон "Про внесення змін в статтю 112 Кримінально-процесуального кодексу України" N2216, внесений Президентом України. За таке рішення в четвер проголосували 239 народних депутатів.
Закон вносить зміни в Кримінально-процесуальний кодекс України. Відповідно до запропонованих змін, з підслідності слідчих органів прокуратури будуть вилучені й передані до підслідності слідчих органів внутрішніх справ такі злочини як навмисне вбивство, вбивство по необережності, доведення до самогубства та інші.
Досудове слідство в справах про вищезгадані злочини, порушені до вступу в чинність цього Закону, будуть вестися тим органом, що їх порушив.
Нагадаємо, Кримінально-процесуальний кодекс України був прийнятий 28 грудня 1960 року, він визначає порядок провадження в кримінальних справах. 9 січня 2007 року зазначений законопроект був розглянутий Верховною Радою України в першому читанні й прийнятий за основу.

 Поділитися