MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У довідник «Віче» – із перекошеним обличчям

23.03.2007   
Юрій Чумак
Невідомо, де представники «Віче» взяли фотокартки для свого «Довіднику», до того ж, згоди на розміщення у ньому своїх контактних телефонів ніхто не надавав.

Нещодавно політична партія «Віче», що має свою невеличку фракцію у Харківській міській раді, випустила Довідник депутата», який має й іншу більш розгорнуту назву: «Збірник рішень та інших нормативних актів Харківської обласної ради з організаційних питань». Наклад – 200 примірників, відповідальний за випуск Тітов М.І. (член фракції «Віче» в Харківській облраді).

Довідник представляє інтерес як для самих депутатів, так і для всіх осіб, що цікавляться харківською регіональною політикою. І все було б добре, аби не одне «але»: до збірнику «рішень та інших нормативних актів» укладачі довіднику чомусь запроторили й «Склад депутатського корпусу Харківської обласної ради V скликання» із контактними телефонами депутатів та їх фотографіями з якимись витягнутими перекривленими обличчями. За словами деяких депутатів, невідомо де ці «увічні» фотокартки взяли представники «Віче», до того ж, згоди на розміщення телефонів ніхто не надавав.

Депутати облради займають різні посади – є серед них і державні службовці, і керівники підприємств та організацій, але ж є й тимчасово не працюючі та пенсіонери, яких назвати публічними особами дуже важко. Тому, на мою думку, таке вільне поводження з їх правом на приватність є необґрунтованим.

 Поділитися