MENU

Подібні статті

В Україні виростають бомжі у другому поколінніВ Україні 100 тисяч “соціальних» дітей-сирітУкраину охватила эпидемия сиротстваКабмін порушує права дітей?Нові обмеження права на свободу та особисту недоторканністьСтарий-новий статус ВПО: які права він надає українцям?Справа «Україна та Нідерланди проти Росії» – в ЄСПЛ розпочалися слухання Від сьогодні невакциновані освітяни та держслужбовці не мають права виходити на роботуСправа у смартфоні: запрацював застосунок «єСуд»Онлайн-презентація харківського маршруту «Права людини та де їх шукати» – 24 вересня о 19:00Оголошується конкурс на участь у XХIX Харківській школі з прав людини для активістів українських правозахисних організаційМовна політика і права людиниПрава в’язнів на охорону здоров’я та медичну допомогу (матеріали вебінару ХПГ 18.06.2021)Права в’язнів (матеріали вебінару ХПГ 16.06.2021)ЄСПЛ: справа ‘Ліблік та інші проти Естонії’ЄСПЛ: справа "Босака та інших проти Хорватії"Узагальнення досліджень ХПГ 2014 – червня 2021 року щодо порушення права на медичну допомогу в пенітенціарних установах – вебінарЄСПЛ: Справа Шантаре та Лабазніковс проти ЛатвіїЄСПЛ: Справа Centrum för rätvisa проти ШвеціїСправа про вбивство Кирила Тлявова: у червні відбудуться три судові засідання

Неповнолітні безпритульні планують випускати свою газету

29.03.2007 | www.imi.org.ua
У невеликому приміщенні кілька комп’ютерів. В редакційному штаті четверо осіб. У Сергія Давидова та Сергія Ліпатова схожа доля. Вони обидва втекли з дому не витримавши пресингу батьків. Тепер удвох створюють газету.

Сергій Давидов, безпритульний: «Мне очень интересна эта деятельность. Я написал два проекта к нему. Это наш поход в кинотеатр и о себе. Больше не писал, но собираюсь в будущем написать о многом».

Сергій Ліпатов, безпритульний: «Я вызвался как бы вести спортивную колонку, чтобы поделиться своими знаниями о тех видах спорта, которыми я занимался. Может быть, мои знания кому-то еще пригодятся, и те же люди тоже заходят ими заниматься».

Ідея створити газету для дітей вулиці спала на думку волонтерці Ксенії Машихіній. Каже, зробила так, як у романі «Республіка ШКІД». Втім, одеське видання має бути поважнішим друкованим органом. У редколегії все вирішують діти.

Ксенія Машихіна, волонтерка: «Я предложила проголосовать. То есть выбрать несколько названий, а потом проголосовать. В принципе, пока это еще так не 100%, но такое название – «Наш Дом». Потому что они будут писать об этом центре, который стал для них вторым домом или первым. Для кого как».

Справжнє життя «генералів піщаних кар’єрів» на фотокамеру знімає американський волонтер-фотограф.

Роберт Гамбле, фотограф: «Коли Ксенія запропонувала створити газету, я одразу погодився допомогти дітям. Ми почнемо працювати на ось такій найпростішій фотокамері зі звичайною плівкою. Головне, щоб діти навчилися бачити картинку і відтворювати її за допомогою фототехніки».

В американського фотокора є вже перша учениця. Безпритульна Олена Бамбул мріє про перший власний репортаж.

Перше число газети, можливо, вийде вже до кінця місяця. Поки ж «Наш Дім» буде в електронному вигляді.
 Поділитися